Arama sonuçlarınız

1. ...HadrieL...

1990 Rrc Hızlanmıyor Gaz Yemiyor

Ynt: 1990 Rrc Hızlanmıyor Gaz Yemiyor Akışmetreden olsa rolantı cok bozuk olur benzınde arac zor calısır ve calısmayabılır gaz yememesı bu derece olmaz. Bende 90 RRC sahıbıyım yalnız manuel bana sanzuman ıle ılgılı problem gıbı geldı.

2. ...HadrieL...

Satılık 2004 Cherokee 2,8 CRD Renegade

Ynt: Satılık 2004 Cherokee 2,8 CRD Renegade Bu fiyatlara offroad araci dusunmuyorum malesef. Tesekkur ederim teklifiniz icin.
  3. ...HadrieL...

Ynt: Satılık 2004 Cherokee 2,8 CRD Renegade Şu an fiyat 45 lira tabiki pazarlık sünnettir gelirsiniz aracı gösterirsiniz bir sorun bulunursa ben yorum yapmıcam daha cunku offroadda kullanıcagımız ıcın tum bakımlarını hazırlıgını yaptık fakat uygun olmadıgını anlayınca kullanmadık ve 1 senedır...

4. ...HadrieL...

Ynt: Satılık 2004 Cherokee 2,8 CRD Renegade Net konuşmak gerekirse biz offroad için aldık bu aracı bakımını - yükseltmesini yaptık araçta delici sisler yayıcı sisler komple alt korumalar zaten mevcut yukseltme olarakta old man emu markasının 2'' yukseltmesını koyduk. Fakat kullandıktan sonra...
  5. ...HadrieL...

Ynt: Satılık 2004 Cherokee 2,8 CRD Renegade Yok hayır kısa bir dönem vazgeçtik fakat şu an tekrar satılık.

6. ...HadrieL...

Range Rover Classic yardım.

Ynt: Range Rover Classic yardım. Koskoca Gezenbilir'den 1 öneri bile çıkmadı mı ? :) İyimiş.

7. ...HadrieL...

Range Rover Classic yardım.

Selamlar... Uzun zamandır bu camiada ki herkesi takip ederek , sorarak , soruşturarak ve kendi zevklerimle isteklerimi de harmanlayarak Range Rover Classic sahibi olmaya karar verdim fakat online satış sitelerinden araç almaya karşı olduğum için ve orada ki araçlar bana uygun olmadığı için size...
  8. ...HadrieL...

İlanda ki aracı kamplardan çoğunuz bilirsiniz. Arazide yorulmamış 145 binde tüm ağır bakımları yapılmış ARB old man emu 2'' yukseltme kitli Dizel Liberty. Hard offroad'a baslayacagımız ıcın satılıktır...
  9. ...HadrieL...

Liberty Renegade için hangi servis veya usta?

Ynt: Liberty Renegade için hangi servis veya usta? Ne yaparsanız yapım Maslak ' ta Silver Star Jeep servisine gitmeyin. Biz gittik ve inanın yapamadığı şeyleri yaptırmak için bile servise girmeye korkup götüremedik baştan yaptırdık.

10. ...HadrieL...

Liberty 3.7 ile Off-Road Yapabilirmiyim

Ynt: Liberty 3.7 ile Off-Road Yapabilirmiyim Tuğsan bey bizde 2,8 Renegade Liberty aldık ve su anlık memnunuz. Araca old man emu 2 '' yukseltme kıtı taktık ayrıca devino 15*8'' -28 et jant aldık 31*10,50*15 extreme lastık takıcaz ön tampon ıcıne 9 ve ya 10 K lbs vinç ön tampon koruma yapılıcak...

11. ...HadrieL...

Jeep yazıları

Ynt: Jeep yazıları Bizim aracımızda plastik tarzı bi malzemeden krom kaplıymıs sanırım ama kaplama falan kalmamıs :) Birde araçta Cherokee yazıyor fakat gerçek ismi olan Liberty yazmak istediğimizden bir sormak istedim size :) Zaten mat siyah boyayıp araca yapıstıracaktık ama bakalım olmadı...
  12. ...HadrieL...

satılık 15''ofsetlli jant

Ynt: satılık 15''ofsetlli jant tamamdır numaranızı aldım teşekkur ederım :) Bu haftasonu inşallah hallederız :)

13. ...HadrieL...

Ynt: satılık 15''ofsetlli jant özel mesajla telefon alabilir miyim ?
  14. ...HadrieL...

Jeep yazıları

Ynt: Jeep yazıları Aynı yazı tipiyle LIBERTY yazmanız mümkünmü acaba özel mesajla ücretide söylerseniz sevinirim. 2 adet JEEP 2 adet LIBERTY 1 adet 2.8 CRD almak istiyorumda.
  15. ...HadrieL...

Maket Arabalarla Offroad Yapmak

Ynt: Maket Arabalarla Offroad Yapmak Tamiyanın kitlerini tavsiye etmem gerçekçi değil Axial Scx 10 serisinden herhangi bir kit alıp ebaydende Defender kepi alıp yapabılırsınız en guzelı bu sekılde olur.

16. ...HadrieL...

Ynt: satılık 15''ofsetlli jant son fiyat alabilir miyim acaba çunku sıfırıda 850 lıra 4 tanesi :)
  17. ...HadrieL...

CHEROKEE ZJ YENİ GÖMME ISIKLI MOONVİSOR

Ynt: CHEROKEE ZJ YENİ GÖMME ISIKLI MOONVİSOR Jeep Liberty KJ 2004 model içinde moonvisor yapılma şansı var mı
  18. ...HadrieL...

Maket Arabalarla Offroad Yapmak

Ynt: Maket Arabalarla Offroad Yapmak Bunlardan 1 tanede bende var :) Ön şaftını kırdıgımdan berı bırkac aydır yatıyor :)) Bakalım onumuzdekı ay şaftlarını yenıleyıp yeni bir kep ( kaporta ) yapmayı dusunuyorum. :) Jeep JK Rubicon ya da Defender 90-110 arasında dusunuyorum su anda :)

19. ...HadrieL...

FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012)

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) Kanka zincirli Leonla gelirdik biz :D
  20. ...HadrieL...

Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor Merhaba , Konuyu gördüğüm anda okumaya başladım çünkü tüm merak ettiklerim vardı. :) Fakat ben bu işe yeni gönül vermiş henüz sadece kulaktan dolma ve kendimce araştırmalarımca öğrendiklerimle yüzde yüz cevabımı bulamadım , umarım zamanınız vardır ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR