Arama sonuçlarınız

1. spawndruid

Istrancalar'da Off-Road ve Trekking Etapları GPS Koordinatları / Harita

Ynt: Istrancalar'da Off-Road ve Trekking Etapları GPS Koordinatları / Harita bahsettiğiniz rotaları düzenli olarak her hafta sonu yürümekteyim git gide daha fazla kirlendiğini bölgeye toplu şekilde insanların geldiğini ve atıklarını doğa atıp gittiklerini görüyorum ve bunları fotoğraflarla...

2. spawndruid

10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009)

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) ispat ... bu konunun ilk sayfalarını açıp bu konuya o etkinliğe katılıp fotoğraflarını bu forumda bu konuya paylaşan kişilerin fotoğraflarına bakmanız yeterlidir. takdiri herkese bırakıyorum.
  3. spawndruid

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) Bu etkinlik için burada etkinliğe katılan kişilerin çektikleri paylaştıkları fotoğrafları incelediğimde farklı yerlerde bir sürü ateş yakıldığını gördüm yine bu fotoğraflarda kampalanı haricinde hareket halinde...

4. spawndruid

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) Amacım kimseyi suçlamak kırmak değil uzun süredir dağcılıkla uğraşmaktayım pek çok bölgede tırmanışlar ve doğa yürüyüşleri yapıyorum bunun gibi manzaralara çok rastlıyorum kimse yapılan kötü birşeyi sahiplenmez off...
  5. spawndruid

Satılık Salewa Summit 30 Sırt Çantası

Ynt: Satılık Salewa Summit 30 Sırt Çantası ürünğn fiyatı pahalı bulundu galiba fiyat teklifi olanlar lütfen yazsın çantamın rengini değiştirmek istediğimden satıyorum çantanın hiç bi sorunu yok gayet dayanıklı bi çanta aynı ayarda mavi renk bi çanta ilede takas yapabilirim ilgilenen olursa...

6. spawndruid

1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

Ynt: 1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur? uzun suredir ariyorum 100binlikleri temin edebildim ama yetersiz kaliyor doga sporlari ile ilgileniyorum o yuzden 25 binlik haritalar daha uygun oluyor eger elinizde varsa Kirklareli iline ait 25 binlik paftalar mevcutsa bana...
  7. spawndruid

Mono ve Petra Kayalıkları (2 Kasım Pazar)

Ynt: Mono ve Petra Kayalıkları (2 Kasım Pazar) bu gezi buyuk ihtimalle yapildi foto yukleye bilirmisiniz bu bolge ile ilgili
  8. spawndruid

Kırklareli Mağara Turizmi

Ynt: Kırklareli Mağara Turizmi slmlar yakin zamanda nisan ayi icinde kirklarelinde daha once arastirmasi yapilmamis magralara girmek istiyorum yeterli ekipmana ve gerekli egitime sahibim ...bir ekip olusturmak istiyorum yapilan calismalarin kayda girmesi ve bilimsel bi gecerliliginin olmasi...

9. spawndruid

Çadır Polu Arıyorum

Ynt: Çadır Polu Arıyorum cok tesekkurler erdem koctasta bulamadim aramaya devam ediyorum senin aldigin yeri hatirliyosan adresini verebilirmisin

10. spawndruid

Çadır Polu Arıyorum

Ynt: Çadır Polu Arıyorum daha once incelemistim ama aradigim bu tarz bisey deil kendime bir cadir tasarladim 5 mevsimlik 3 pollu bi cadir olucak ve cadir pollerinin capini dusuk tutmak istiyorum daha once kulllandigim vaude space 2 ve rhino cadirlardaki gibi ince pollu bir sey yapicam bu...
  11. spawndruid

Gezenbilir Kırklareli Grubu

Ynt: Gezenbilir Kırklareli Grubu Ad - Soyad: Selçuk Aslan Doğum Tarihi Ve Yeri: 1984 - Kırklareli Memleket: Semt: İlgi Alanı: Dağcılık Not: Uzun süredir şehir dışında yaşıyordum. Şimdi ise Kırklarelindeyim. Kırklarelinde faaliyet yapmak istiyorum, özellikle kaya tırmanışı ve rafting...

12. spawndruid

Hangi Ekipman İyidir?

Ynt: Hangi Ekipman İyidir? kusura bakmayin flood yapiyorum ama konu ile ilgili 3 . sayfada adresi vermissiniz tesekkurler iyi faaliyetler tekrar
  13. spawndruid

Hangi Ekipman İyidir?

Ynt: Hangi Ekipman İyidir? googledan kordinatlari isaretleyip link verebilirmisiniz tesekkuler iyi faaliyetler
  14. spawndruid

Balıkesir Üniversitesi Dağcılık ve Kış Sporları Kolu (BAUDAKS)

Ynt: Balıkesir Üniversitesi Dağcılık ve Kış Sporları Kolu (BAUDAKS) metin ne zaman faaliyet yapiyonuz yaptiginiz faaliyetleri duyurun pls ben haberdar olamiyom 29 ekimde olympostaki kaya tirmanisi senligine gidiyomusunuz iyi faaliyetler mutlaka haberdar edin beni faaliyetlerden

15. spawndruid

Çadır Polu Arıyorum

Turkiyede cadir polu satin alabilecegim bi yer aliyorum bu konuda bilgisi olan arkadaslarin beni bilgilendirmesini rica ediyorum. Kendi yaptigim Cadirda kullanmak uzere 3+3+2.6 yaklasik 9 metre pole ihtiyacim var duraliminyum pol ariyorum satildigi yeri bilen arkadaslar varsa bu konu da beni...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri