Arama sonuçlarınız

1. S

Gezginlere Trans Sibirya Tur Planı

Merhaba, Trans Sibirya Turu çoğu insanın zannettiği gibi pahalı ya da yalnız özel turlarla yapılan bir seyahat değildir. Sizler de kolaylıkla kendi turunuzu planlayıp bu seyahati hesaplı olarak yapabilirsiniz. Daha önce Rusya ve Sibirya ve Moğolistan turu notlarımı bu sitede yayınlamıştım...

2. S

Trans Sibirya Tur Planı

Merhaba, Trans Sibirya Turu, çoğu insanın zannettiği gibi pahalı ya da yalnız özel turlarla yapılan bir seyahat değildir. Sizler de kolaylıkla kendi turunuzu planlayıp bu seyahati hesaplı olarak yapabilirsiniz. Daha önce Rusya ve Sibirya ve Moğolistan turu notlarımı bu sitede yayınlamıştım...
  3. S

Kolombiya Dağlarında At Sırtında Beş Gün

Kolombiya dağlarında at sırtında beş gün Güney ve Orta Amerika turunun Kolombiya ayağında güzel bir macera yaşama fırtasım oldu. San Agustin' de katıldığım günü birlik atlı tur esnasında rehberimiz Carlos at sırtında dağlarda geçen bir turdan bahsetti, dönüşte ayrıntıları konuştuk ve fiyatta da...

4. S

Güney Ve Orta Amerika - Peru

Cusco 29 Nisan 2014 Önceki gün akşam Copacabana’ dan 18.30 da bindiğim otobüs dün sabah saat 04.30 da Cusco’ ya vardı. Yolculuğun kaç saat olduğunu sormamıştım, bu kadar erken geleceğimi bilsem belki sabah hareket eden bir otobüsle gelirdim, neyse. O saatte hostelde uyanık birileri olmayacağını...
  5. S

Güney Ve Orta Amerika - Arjantin

Merhaba, "Gezginler için Orta ve Güney Amerika notları" çok uzun olduğu için tamamını buraya koymayacağım. Ülke notlarının devamını ve seyahat öncesi hazırlık döneminin notlarını yazının sonundaki linkten okuyabilirsiniz. 10.03.2014 Arjantin – Puerto de Iguazu Başlangıçta seyahat planımda...

6. S

Sırt Çantası İle Uzakdoğu' Da 7 Ay

Gezginler İçin Endonezya Notları Başlarken 5 Mart 2013 de başladığım ve 7 ay süren bu seyahatte gezdiğim altı ülke arasında beni en çok etkileyen ülke Endonezya oldu, o yüzden bu ülke ile notları fotoğraflarla birlikte bir PDF dosya olarak hazırladım. Umarım yazdıklarım geziye çıkmayı...

7. S

2012 Moğolistan - Orhun Vadisi günlüğü

2012 Moğolistan -Orhun Vadisi gezi notları Rusya’ da 29 gün kaldıktan sonra ülkeyi terk etmem gerekiyordu ve ben de Moğolistan’a geçmeye karar vermiştim. İrkutsk’da Moğol Elçiliğinden vize aldım. Normal vize 3 200 Ruble yaklaşık 100 USD ve üç günde veriyorlar, aynı gün almak isterseniz fazladan...
  8. S

Trans Sibirya turu

Trans Sibirya Turu Trans Sibirya yolculuğu denilince genellikle, Moskova’ dan başlayan ve en doğu uçta, Pasifik Okyanusu kenarında bulunan Vladivostok’a Kadar yapılan tren yolculuğu kastedilir. Bu tur çoğunlukla iki hafta sürelidir. Tur içerisinde önceden belirlenmiş 4-5 şehirde birer gün...
  9. S

Sırt çantası ile Rusya ve Moğolistan' da 60 gün - Gezi notları ve tavsiyeler

Merhaba, Uzun zamandır, hayalini kurduğum , tek başıma sırt çantası ile Rusya ve Moğolistan gezisini gerçekleştirdim. 09.07.2012 Tarihinde St. Petersburg' dan başladım ve Sibiryayı dolaşarak Moğolistana geçtim. Daha sonra tekrar Rusya üzerinden Türkiyeye döndüm; gezim toplam 60 gün sürdü...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri