Arama sonuçlarınız

1. schweps

Motokaravan Mıdır?

Merhabalar, Böyle bir araç mevzuatta motokaravan olarak mı geçer? Ön kabinden arkaya geçiş olmayacak.

2. schweps

Kum Paleti Taşıma Aparatı

Merhabalar, Yeni taşıma sistemi yaptığım için ihtiyaç kalmayan, tavan sepetine monte edilen ve kolay açılmayacak özel bir tertibatı olan aparattır. Fiyat: 120TL (ikili set) Kargo ile gönderilir (alıcı ödemeli)
  3. schweps

Psa Fiyat Farklılıkları

Merhabalar, PSA panelvanlar için malum ilan sitesinden 2015 model 15m3 araçlara baktım. Jumper, üç araç ortalama km 80.000, ortalama fiyat 66.000TL Boxer, üç araç ortalama km 80.000, ortalama fiyat 60.000TL Ducato, altı araç ortalama km 82.500, ortalama fiyat 67.000TL Araçlar aynı fabrikada...

4. schweps

Defender İçin Ön Cam Nasıl Bulurum?

Merhabalar, Aracımın ön camında çatlak olduğu için kasko kapsamında değiştirmek istiyorum. 35-40 gün önce anadolu sigorta ile anlaşmalı bir camcıya (olimpia bayii) gittim, zar zor Adana'da bir tane buldular. Bu hafta ulaşmış ellerine, dün taktırmaya gittiğimde gelen camın alt köşesinden...
  5. schweps

Raylı Ahşap Sandık, Ekspedisyon Araçlarına

Merhabalar, Aracımın eski sahibinin uzun seyahatler için yaptırdığı, iki yönde kayacak şekilde yataklı, toz almayacak şekilde contalı ahşap dolap sistemini kullanmadığım için satıyorum. Fiyat: 800TL Kargo veya ambar ile gönderilebilir. (masraf alıcıya ait) İçiçe geçen çelik raylar sayesinde...

6. schweps

Far Kablo Demetinde Boşta Soket Hk.

Merhabalar, Aracın önüne ilave sürüş lambaları takmak istiyorum. Camları aşınmış farları değiştirirken her iki tarafta da, park ve sinyal lambalarındaki soketler ile birebir aynı, boşta soketler var. Mavi üzerine kırmızı çizgili kablolar geliyor bu soketlere. Park, sinyal, far, uzun far, sis...

7. schweps

5.viteste Titreşim

Merhabalar, Aracı düz yolda 5.vitese aldığımda anormal bir titreşim oluyor. Hangi devir veya hızda olursa olsun yapıyor. Ancak yokuş aşağı araç akarken 5.vitese aldığımda aynı ses ve titreşim yok. Gaza bastığımda oluyor. Şanzımandan kuşkulanıyorum ama sadece 5.viteste yapması normal mi? Araç...
  8. schweps

Pull Pal, Sabit Nokta, Çapa

Amerikan üretimi Pull-Pal RW 11,000 Sabit nokta teçhizatı (çapa) Hiç kullanılmamıştır. Fiyatı: 400TL Kargo masrafını alıcı karşılar.
  9. schweps

Defender Arka Helezonları

NRC 6389-LD (RKB 100891) kırmızı/kırmızı renk kodlu arka helezonlar. Helezonlar araçta 500km kadar kullanılmış olup temiz durumdadır . Boy:16,02" (407mm) 330lb/inch İki helezon birlikte 240TL

10. schweps

300 Tdi Turbo Basıncı

Merhabalar, Araca yakın zamanda bir turbo basınç göstergesi taktım. Turbo çıkışından enjeksiyon pompası üstündeki diyaframa giden ince hortuma Tee koyup içeriye göstergeyi taşıdım. Beraberinde bir de EGT dedikleri, egzoz gaz sıcaklığını ölçen sensör ve göstergesini almıştım. Amaç turbo waste...

11. schweps

Defender 110 Standart Helezon Yayları Hk.

Merhabalar, Aracımdaki helezon yaylar iyice kapandığı için değiştirmek istiyorum. Yükseltme gibi bir düşüncem olmadığından standart yay arıyorum. Manuellere bakınca 90,110 ve 130 için epey çeşitli kod numaraları ve renklerle anılan yaylar var. Hatta ön sağ /sol, arka sağ/sol şeklinde ayrı kod...
  12. schweps

Defender Için Wolf Jant

Elimde fazladan bulunan, iki adet ağır hizmet tipi wolf jant satılıktır. Jant ebatları: 6,5Jx16x20,5 Bijon aralığı: 5x165 Fiyat tekliflerine açıktır .

13. schweps

300tdi Motor Neden Stop Eder?

Merhabalar, Bir süredir yaşadığım sıkıntıyla ilgili görüş ve önerilerinizi almak istiyorum. 300tdi motor, son günlerde birkaç kere stop etti. Tespitlerim şöyle; Motor henüz normal çalışma sıcaklığına ulaşmamıştı hepsinde de, Bozuk yolda sarsıntı esnasında ve sonrasında oldu bir iki sefer, Motor...
  14. schweps

Oy Ve Ötesi

"Tamamen gönüllü ve bağımsız sekiz arkadaş olarak yola çıkıp dört ayda şeffaf ve demokratik seçim bilincinin yerleşmesini isteyen 30.000’in üzerinde gönüllüden oluşan bir platforma dönüştük. 24 Nisan 2014 tarihinden itibaren dernek olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz! Şeffaf ve demokratik...
  15. schweps

Coleman 424 Ocak Aranıyor

Coleman marka, iki gözlü, sıvı yakıtlı ocaklarından arıyorum. Eski model 425F veya yenisi 424 olabilir.

16. schweps

Mitsubishi Pajero Amortisör Ayar Motorları (2 Adet)

Merhabalar, '93 model pajero araçtan çıkma, çalışır durumda iki adet amortisör sertlik ayar motoru ihtiyaç sahibine ücretsiz gönderilecektir. Kargo masrafı alıcıya aittir.
  17. schweps

Citroen C3 İçin Cruz Marka Tavan Barları

Merhabalar, Citroen C3 (bir önceki kasa) aracım için alıp bir iki kez kullandığım Cruz marka taşıyıcı tavan barları. Fiyat:130TL Kargo masrafı alıcıya aittir.
  18. schweps

Lr Discovery 2 İçin 4 Adet Jant

Merhabalar, Eski aracımda ikinci set lastik için tuttuğum jantlarda ezik, kaynak tamiri vs. yoktur. Fiyat: 800TL Kargo masrafı alıcıya aittir.

19. schweps

Yük, Kargo Bağlama Rayları

Herkese merhaba, Arazi araçlarının içinde veya dışında yük ve eşyaları sabitlemek için kullanılan, ekteki linklerde detaylarını ve kullanım yerlerini görebileceğiniz alüminyum raylardan arıyorum. Henüz bulamadım. Nispeten küçük, kolay sökülüp takılan bağlantı noktalarını yurtdışından getirtmekte...
  20. schweps

Defender 110 Hardtop 300tdı (2005)

Herkese merhaba, Ben de yakın zamanda aldığım 110 hardtop ile aranıza katıldım. Aracı, pek çoğunuzun tanıyacağı, önce turafrika'yı sonra da istanbul2istanbul ile dünya seyahatini bu araçla tamamlayan Sn.Ali Eriç'ten satın aldım. Aracın özellikleri için bkz. http://www.istanbul2istanbul.com/?pg=2...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri