Arama sonuçlarınız

1. SRDRGV

Çeşitli Kamping Alanlarının Inceleme Videoları

Çekimler harika. Emeğinize sağlık. Teşekkürler. SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. SRDRGV

Yalova Armutlu Kamp Tanıtımı

Ynt: Yalova Armutlu Kamp Tanıtımı Çok güzel çekimler. Emeğinize sağlık. Merak ettiğim gövecinden , kesme tahtasına , kamp sandelyelerinden ocağına kadar bu kadar malzemeyi iki motora nasıl sığdırdınız ? Biz karavana ağırlık olur diye göveç koyamazken..:)
  3. SRDRGV

Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi

Ynt: Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi Maalesef hangilerinin faaliyette olduğuna , iletişim bilgilerinin güncel olup olmadığına dair elimde kesin bir bilgi yok. Zaman içinde topladığım bilgilerin bir araya getirilmesiyle oluşturduğum bir kamp isim listesi ve biraz google earth çalışmasıyla...

4. SRDRGV

Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi

Ynt: Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi Sn. Gokayvaz , Biz kampçı ve karavancılar için çok gerekli olan ve şimdiye kadar kimsenin bu kadar detaylı bir çalışmayı yapamadığı bir site yaratmışsınız. Öncelikle bunun için teşekkürlerimi iletiyorum , yapacagımız gezilerde siteniz rehberimiz...
  5. SRDRGV

Motorumla Yeni Kamp Yerleri

Ynt: Motorumla Yeni Kamp Yerleri Güzel çekimler. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. You tube linkini de verirseniz onlarıda izlemek isteriz. Yalnız önemlibir hatırlatma , gazeteye sarıp pişirilen balıklar çok zararlı. Gazete kagıdındaki kanserojen mürekkep kalıntıları balıklara geçiyor ...

6. SRDRGV

Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :)

Ynt: Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :) Çok güzel kareler ,tablo gibi.... Yurdumuz cennet'ten bir köşe , birde koruyup temiz tutmayı becerebilsek...

7. SRDRGV

Türkiye'de Karavan İmal Eden Şirketler Hakkında Görüşler

Ynt: Türkiye'de Karavan İmal Eden Şirketler Hakkında Görüşler Suat merhaba , Bu başlığı epeydir takip etmiyordum tesadüf eseri bugün yazışmalara göz atınca seninle ve yeni kurduğunuz DOLPHİN KARAVAN Firmasıyla ilgli yazışmaları sevinçle ve takdirle okudum. Böyle kısa bir zamanda bir karavan...
  8. SRDRGV

Karavanımın Yapım Aşamaları; 17 m3 Ducato Efsane (Goldwingerr)

Sevgili Burak , Zevk ve merakla izlediğimiz Atila bey'in Tatanka'sının başarılı imalat sürecinin bitmeye yaklaştığı şu günlerde Efsane'nin imalat projesini başlatarak Gezenbilir takipçilerini heyecanlı , zevkli , merakla izleyeceğimiz bir camper projesi sürecine dahil ettin. Her ne kadar...
  9. SRDRGV

Boğaz Camping

Ynt: Boğaz Camping Enver abi merhaba , Bilgiler için teşekkürler. Boğaz kamping ziyaret edilecekler listesine alındı. Birde fotoğrafları göndersen tam olacak. Fotoğrafları görmeden inanmak zor... ::)

10. SRDRGV

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Bodrum - Gümbet - Zetaş Kampingdeyiz. Burada kimse var mı ? Yoksada bekleriz... ;)

11. SRDRGV

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Enver abi, Pazartesi günü , geçen sene olduğu gibi Selimiye dönüşü Hisarönüne uğradık , gözlerim seni aradı... :( Günübirlik bir çay içimi kalabildik , geçen sene beraber fotoğraf çekildiğimiz arkadaşlarda oradaydı... Görüşmek ümidiyle.. :)
  12. SRDRGV

Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

Ynt: Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü'' Afiyet olsun... ::)

13. SRDRGV

Benim Kamp Aracım ''Tralleis''

Ynt: Benim Kamp Aracım ''Tralleis'' Haşmet bey , Kamperinizi , gönlünüzce , sağlık içinde , keyifli gezilerde kullanmanız dileğiyle...
  14. SRDRGV

Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları Motokaravan , panelvan , çekme karavan , alkovenli , alkovensiz hepsi bir arada... Üstelik gittiğiniz yerde binek aracınız hazır .... Bütün ihtiyaçlara cevap veren bir model.. İnsan daha ne isterki.. :)
  15. SRDRGV

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Serdar bey Karagöl çok güzel görünüyor. Biz de bir türlü orayı göremedik. Karavan bitince kamp için gitmeyi düşünüyorum. Paylaşım için teşekkürler. Haşmet Bey gelince haber verin , buralarda ve müsait olursak beraber kamp yapma imkanımız olabilir. Umarım bir an önce...

16. SRDRGV

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Hafta sonu tatili için tercihimiz İzmir Karşıyaka'ya 24 km. uzaklıkta olan KARAGÖL orman kampıydı. Fazla söze gerek yok. çektiğim fotoğaflardaki görüntüler herşeyi anlatıyor. :)
  17. SRDRGV

Sticker'i Olmayan Arkadaşların Dikkatine..!

Ynt: Sticker'i Olmayan Arkadaşların Dikkatine..! Levent bey merhaba , Mümkünse bana da küçük olandan bir adet gönderin ltf. Serdar Göv Şehit Ahmet Aksoy cd. No: 25/4 Pınar apt. Karşıyaka / İzmir
  18. SRDRGV

Benim Kamp Aracım ''Tralleis''

Ynt: Benim Kamp Aracım ''Tralleis'' Haşmet bey merhaba , Gönlünüze göre , ayağı yere sağlam basan , yollarda olan , sıcak ve sevimli bir karavan olması dileğiyle...

19. SRDRGV

Airboat ve Hovercraft

Ynt: Airboat ve Hovercraft Seyfettin abi , Karavan imalatını ilgi ve hayranlıkla izlerken ,ayrıca böyle yeteneklerinin ve projelerinin olduğunu öğrenince çalışmaların için hakettiğin takdir ve beğeninin çok yetersiz kalacağını düşündüm. Çünkü sen çok daha fazlasını hak ediyorsun...
  20. SRDRGV

Kendi Motokaravanını Yapanlar;Citroen/Jumper Camper Seyfettin Hoca (airboat)

Ynt: Kendi Motokaravanını Yapanlar;Citroen/Jumper Camper Seyfettin Hoca (airboat) Seyfettin abimin karavan projesi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri