Arama sonuçlarınız

1. gencerkorkut

5.2 İlanlarında Lpg ile İlgili Söylemler

merhaba, 5.2 grand cherokeleri inceliyordum internete ki malum satış sitelerinde 1995 -1998 arası modelleri , bazı ilanlarda kesinlikel lpg kullanılmamıştır gibi bir ibare var sanki bu kötü birşeymiş gibi bahsediliyor nedeni nedir ? birde sport 4.0 mı yoksa 5.2 limted mi? 4.0 sport kare...

2. gencerkorkut

Dizel Araçta Headers Uygulaması

toyota hilux..1987 malum sorun hala devam etmekte ... 30 x10.5 x 15 lastiklerle 83 hp gücünde motorla performansı artırmak için headers diye bilinen egsoz sisteminin uygulanması böyle bir araçta faydalı olurmu ? güç artışı için 2.8 motor ile değişim yapılsa bile ilerde...
  3. gencerkorkut

Toyota 2.4 TDI Motor

Merhaba , siteye yeni üye olanlardanım ve çok güzel bir site burada kaybolmak an meselesi.2007 yılı ağustos ayında 1987 model toyota hilux araç sahibi olabildim çok şükür o çocukluk yıllarının hayali ancak gerçekleşti diyelim ve bu kasanın aşıklarından biriydim bende alana kadar...

4. gencerkorkut

Toyota Hilux Fren Sistemi

merhaba, 1987 model hilux aracımın frenlerinden memnun değilim . Araç durmuyor... ön frenler ' de kampana tip olduğu içindir diye düşünüyorum. Bir iki kez kampanalar işlem gördü ( taşlama )lakin sonuç tatmin edici değil . Disk fren olarak değiştirmek istiyorum Ankarda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri