Arama sonuçlarınız

1. gencerkorkut

BJ 70 Nerden Nereye ??

Ynt: BJ 70 Nerden Nereye ?? güzel araçlar bunlar kıymetini bilenlerde daha bir güzel ve anlamlı oluyor.

2. gencerkorkut

İki Tır Dolusu Dizel Toyota Satılıkmış

Ynt: İki Tır Dolusu Dizel Toyota Satılıkmış hangi şehir diye sormadım aracı alırken laf arasında geçti. öğrenirim sanırım ama internettende takip edilebiliyormuş bu tür ihaleler diye duymuştum. saygılar
  3. gencerkorkut

Ynt: İki Tır Dolusu Dizel Toyota Satılıkmış Ferozayı Sattım gitti Allah -ül azim. Aşkımız buraya kadarmış. Yeni ihaleler olacakmış takip edilmesinde yarar var kanaatindeyim . 1996 - 97 model LC lerden bahsediliyor. Sizin araçta arada bir bizim sokakta görünüyor bazen bende...

4. gencerkorkut

Ynt: İki Tır Dolusu Dizel Toyota Satılıkmış Şu anki durum itibariyle lj 70
  5. gencerkorkut

Ynt: İki Tır Dolusu Dizel Toyota Satılıkmış Merhaba Araçlardan birini almak bana nasip oldu yada topluca alınanların dışında kalan son araç diyeyim :)) tüv de sorun çıktı kocaelinde arkadaki yan panellere paralel duran karşılıklı iki koltuk tüvden onay almadı arkada 3...

6. gencerkorkut

My FZJ80 or VX80

Ynt: My FZJ80 or VX80 öyle olmuş değil mi? 8)

7. gencerkorkut

My FZJ80 or VX80

Ynt: My FZJ80 or VX80 Sabah ezanı bağlanıp akşam tarla dönüşü çözülenimizde var mirim . Çok şükür bi zararını görmedik milletçe.
  8. gencerkorkut

My FZJ80 or VX80

Ynt: My FZJ80 or VX80 40 yaş ve üzeri Türk insanı kadın yada erkek iddia ederim yüzde 80 eski amerikancıdır. diğer yüzde yirmi ise şeker çuvalıdır ;D
  9. gencerkorkut

My FZJ80 or VX80

Ynt: My FZJ80 or VX80 Böylesine temiz araçları görünce çoğumuzun aklı başından gidiyor olmalı . Tanışma köşesi aktif mi? amaaann kimin umrunda araç süper..

10. gencerkorkut

1987 Model Hilux Yedek Parça ?..

Ynt: 1987 Model Hilux Yedek Parça ?.. merhaba Tümer bey, sorun yaratmadığını duymuştum aynı işlemi kocaelindeki bir fren ustasıda yapabileceğini söylemişti oda parçalar için 1000 ytl istemişti ama 1 yıl oluyor nerdeyse . aracın son halinden bi foto atsanız boyatmışsınız sanırım murattan...

11. gencerkorkut

1987 Model Hilux Yedek Parça ?..

Ynt: 1987 Model Hilux Yedek Parça ?.. hasan bey, aracınızın 2. sahibiyim eğer 2. el parça ararsanız ankarada hakan ataman var şaşmaz sanayinde . aracın en büyük sorunu frenler 1000 tl ye orjinal disk fren monte edilebilir ankarada hakan ataman halleder ama iyi pazarlık edin derim.kazasız...
  12. gencerkorkut

Toyota Land Cruiser V8, Toyotaların En Güçlüsü

Ynt: Toyota Land Cruiser V8, Toyotaların En Güçlüsü Umulan odur ki bu muhteşem ötesi aracı TC de birisi asfalt dışına çıkarmış olsun . Tüm anlaşılmamak istenen özetle budur.Böyle biri çıkarsa diyeceğim ki kaide bozulmuştur istisnasız.

13. gencerkorkut

Ynt: Toyota Land Cruiser V8, Toyotaların En Güçlüsü Tuğsan Bey; Benim sormuş ve söylemiş olduklarımla sizin yazmış olduklarınız tam olarak örtüşmesede çok uzatılacak bir konu olmadığını düşünüyorum .Tecrübe ve bilgilerinizin gezenbilirde devam etmesini dilerim. Saygılarımla
  14. gencerkorkut

Toyota Hillux'da Tadilat Bitti, Yorumlarınızı Bekliyorum

Ynt: Toyota Hillux'da Tadilat Bitti, Yorumlarınızı Bekliyorum bende tavsiye edrim kullanmış biri olarak üstelik orjinalde değildi ama çok rahat ettim park ederken dar yerlere araçta çok güzel olmuş eline sağlık Salih hocam
  15. gencerkorkut

Toyota Land Cruiser 80 için Redüksiyon

Ynt: Toyota Land Cruiser 80 için Redüksiyon faideli bişey bu o vakıt ;)

16. gencerkorkut

Ynt: Toyota Land Cruiser V8, Toyotaların En Güçlüsü kesinlikle katılıyorum karton koli ve bisküvi rengide favorilerim arasında ama siyah olacaksa mat olmamalı derim.
  17. gencerkorkut

Ynt: Toyota Land Cruiser V8, Toyotaların En Güçlüsü evet resmi görünce ikna oldum şimdi 8)
  18. gencerkorkut

Ynt: Toyota Land Cruiser V8, Toyotaların En Güçlüsü mat haki benim kankada vardı kocaelinde 87 kasa 2.4 çok severim o rengi ama olurda harp çıkarsa el koyarlar mazallah

19. gencerkorkut

Ynt: Toyota Land Cruiser V8, Toyotaların En Güçlüsü yav neleri kaçırdık vaktiyle 16 liraya kupkuru 96 model satıldı 2.8 ben havaya bakarken hala canım sıkılıyo o araca neyse
  20. gencerkorkut

Ynt: Toyota Land Cruiser V8, Toyotaların En Güçlüsü renk rezalet değil lakin , şöyleki; mat kızıl renk düşünürdüm hepzevk meselesi (daha iğrençlerinide gördüm) kiremit kızılı gibi en azından bordo aracı o şekil boyatsam komple soymaya gerek kalmaz aracı içleri dursun öle sorun yok

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri