Arama sonuçlarınız

1. BaskanV8

Ml 430 Alınır Mı?

Merhabalar; 1999-2001 ML 430 model araçla ilgili bilgi ve tavsiye rica ediyorum. Artıları, eksileri, varsa kronik sorunu, yakıt tüketimi (çok tüketir ocağa incir ağacı diker gibi yorumlardan ziyade gerçek koşullarda kullanıcı deneyimi), bakımı, yedek parçası, dayanıklılığı gibi konularda...

2. BaskanV8

2002-2003 Model X5 3.0i Tavsiye Lütfen.

Merhabalar; 2002-2003 model lpg uygulanmamış benzinli ilk seri e53 x5 3.0i araçları beğeniyorum. Daha önceden birçok bmw modeli kullandığım için bmw markasının karakteristik özellikleri hakkında bilgi sahibiyim. E53 kasa x5'lerin altyapısını aldığı e39 5 serisi araçların her açıdan ne kadar...
  3. BaskanV8

Jeep Grand Cherokee 5.9 Yardım Lütfen..

Merhabalar; Konu yanlışlıkla iki kere açılmış kusura bakmayın.. 2015 yılı itibariyle 1998 model bir Jeep Grand Cherokee 5.9 Limited Lx aracın yıllık zorunlu trafik sigorta ücreti,yıllık Motorlu taşıtlar vergisi ve araç muayene ücret bilgilerini mümkünse bilenlerin paylaşmasını rica ediyorum...

4. BaskanV8

Jeep Grand Cherokee 5.9 Yardım Lütfen..

Merhabalar; 2015 yılı itibariyle 1998 model bir Jeep Grand Cherokee 5.9 Limited Lx aracın yıllık zorunlu trafik sigorta ücreti,yıllık Motorlu taşıtlar vergisi ve araç muayene ücret bilgilerini mümkünse bilenlerin paylaşmasını rica ediyorum.. Benim için bu bilgileri öğrenmek önemli...
  5. BaskanV8

5.9 hakkında tavsiye lütfen!

Merhabalar, Forumda yeni olduğum için konuyu cherokee bölümü yerine yanlışlıkla an sayfaya açmışım,kusura bakmayın lüfen.Jeep Grand Cherokee 5.9 konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var.1998 yılında sıfır km satın alıp 2004 yılında 200bin km'de sattığımız platin gri 5.9'dan 6 sene boyunca doya...

6. BaskanV8

Yardımınıza ihtiyacım var!

Merhabalar, Jeep Grand Cherokee 5.9 konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var.1998 yılında sıfır km satın alıp 2004 yılında 200bin km'de sattığımız platin gri 5.9'dan 6 sene boyunca doya doya kullanarak aldığım keyfi bugüne kadar kullandığım başka hiçbir araçtan alamadım bu yüzden yakın zamanda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri