Arama sonuçlarınız

1. chatlaxx

Satılık Defender Kol Dayama

Arkadaşlar araç değişikliğinden dolayı sıfır hatasız kutusunda defender bardaklıklı britpart orta konsolumu satıyorum ürün hiç kullanılmamış hatasız sıfır kutusundadır... Malum site link ...

2. chatlaxx

Yine Yeniden Frontera

Evet arkadaşlar 3,2 Fronteramı satıp 2005 Model Suzuki Grand Vitara 2.0 almıştım ama olmadı ;D Fronteranın tadını vermedi kısmetse hafta sonuna Antalya ya 2,2 DTİ Frontera Sport alamaya gidiyorum Hüseyin ustayla da tanışmış olcam bu vesileyle hep içimde kalan full off rad modifiye arzusunu yeni...
  3. chatlaxx

225/75/16 Maxis Mudder Buckshot Lastik Ve Frontera B Kullanım Kitapçıkları Sat.

Arkadaşlar malum aracımı sattım 225/75/16 Maxis Mudder Buckshot Lastik ve Frontera B Kullanım Kitapçıkları Satılıktır.Lastikler temiz 3 tanesi hiç tamir görmemiş bir tanesi içten 2 tane patlak tamiri görmüştür 2011 çıkışlı bir sezon kullanmıştır.Frontera B Kullanım Klavuzu,Teyp Kullanım...

4. chatlaxx

Herkese Merhaba Grand Vitara Şeçimi ):

Öncelikle herkese merhaba. Suzuki sahibi adayı olarak sizlerle tanışmak istedim forumu bir haftadır baştan aşağı okudum araştırdım okuduklarımda herkes farklı bir yorum yapmış.Bi önceki opel frontera 2002 3,2 at 4X4 ümü sattım ve Bir grand vitara almayı çok fena kafama koydum durumdayım ilk...
  5. chatlaxx

Aracımı Sattım Yeni Araç Arayışı ?

Değerli dostlar aracımı hatrı sayılır bi paraya sattım bugun itibariyle;yeni araç arayışım başladı elimde 3,2 motor ful takım conta var ihtiyacı olan varsa cüzzi bir ücret karşılığında verebilirim herkese keyifli forumlar.

6. chatlaxx

37 gün sonra aracımı sanayiden çıkardım... (:

Merhaba arkadaşlar 37. gün sonunda aracımı dün gece 3 te sanayiden çıkardım ve maşallah diyorum.Aracın stop etme sorunuyla başlayan sanayi macerası hadi bura açılmışken bunuda yaptıralım bak bura açılmış tesisatı yeniden düzenleyelim derken motor yapımına kadar gitti (: , Yapılan işlemler...

7. chatlaxx

3.2 V6 Akü Tavsiyesi

3.2 me akü almak üzereyim Sayın Saygın beyin topiğinde ki ifade dikkatimi çekti kopyalayıp yapıştırıyorum ''Elektrikçi çağırdım. Keçiörende oturuyorum. Adam 105 amp aküyle benimkini takviye yaptı hemen çalıştı. Ama dediki bu araçlara bak akü yerinde boşluk var 3 parmak buna 74 amp değil...
  8. chatlaxx

Frontera 3.2 Üst Salıncak

Herkese merhabalar bu aralar başınızı çok ağrıtacam galiba ;D araç konusunda çok kıl olduğumdan dolayı her gün bişey çıkıyor üst kapak contası değişiminden sonra ön takımdan gelen tıkırtılar doğrultusunda kendimi ön düzen rot balansçıda buldum (: verilen liste aynen şöyle 2 adet üst salıngaç...
  9. chatlaxx

3.2 Frontera Üst Kapak Contası ):

Öncelikle merhaba fronteram üs kapak contasından damla damla yağ kaçırıyor manifoldun üstüne oda yanık yağ kokusu ve duman olarak bana geri dönüyor bugun hüseyin ustayı aradım ama açmadı bana yardımcı olacak arkadaş varmı yedek parça konusunda?İnternetten baktım bulamadım bulduklarımda fahiş...

10. chatlaxx

Defender Far Koruma Teli Acil Yardım Lütfen

Arkadaşlar merhaba defenderim için far koruma teli aramaktayım ama maalesef bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...

11. chatlaxx

2001 Model Frontera Alma Arifesindeyim - Düşünceleriniz

Öncelikle herkese merhaba gezenbilir dostları frontera 3.2 alma arefesindeyim herkes gözümü çok korkutuyor parçası yok yakıtı çok diye lütfen yardım edin vectramı sattım frontera çok hoş bi araç çok hoşuma gidiyor frontera kullnıcıları olarak yorumlarınızı bekliyorum saygılar.
  12. chatlaxx

Merhaba Gezebilir Dostları Alacağım Araç için yardım

Öncelikle herkese merhaba yaklaşık bir yıldır siteyi takip ediyorum ve artık benimde bir arazi aracı alma günüm geldi 30-40 lira arası bütçem var Defender,Ford Ranger ve Toyota Hilux arasında kaldım bir türlü karar veremiyorum çok ağır off road yapmayacağım doğa gezileri dağ kır bayır gezmek...

13. chatlaxx

Hayırsever GezenBilir Dostları Merhaba;Medikal Arama Kurtarma Ekibi İçin Sponsor

Öncelikle Gezenbilir dostlarına merhabalar demek isterim Medikal Arama Kurtarma Ekibi Üyesiyim Görevimiz Herhangi bir afet ve acil durumda Hem sağlık yönünden hemde arama kurtarma yönünden eğitim almış uzman ekiperiz herşeyimiz ve ekipmanımız olmasına karşın bölgemizde 4X4 arama kurtarma aracı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,116
Kaydolan Son Üyemiz
bahaattin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri