Arama sonuçlarınız

1. B

Defender 90 Motor + Otomatik Sanziman Onerisi Lutfen

Merhaba degerli uyeler, Su anda '05 bir Discovery3 kullanmaktayim ancak evimize ikinci bir Land Rover almak istiyoruz. Benim aklim ister istemez Defender 90'a kayiyor, ancak amacim araci gunluk kullanmak! Bu sebepten 1984 sonrasi bir LandRover90 veya Defender90 alip motor ve vites degisimi...

2. B

LWB G ilanlari, araclari incelemis olan var mi?

Dear Ustadlar, asagida ki ilanlarda bahsi gecen araclari gidip gormus olaniniz varmi? Goruslerinizi paylasirsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler. Berk http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mercedes-benz-orjinal-gd-300-50349654/detay...
  3. B

W460'a OM612 Motor (270cdi) + Otomatik Sanziman mumkun mu?

Ustadlar merhaba, W460'da motor degisikligi konusunda bilgi edinmek istiyorum. W460'a OM612 (270Cdi) motor takilabilir mi? Bu isin altinda kalabilecek usta bileniniz var mi? Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler. Berk

4. B

Yurtdisindan 2. el parca temini / ithalati

Degerli Ustadlar, cok sevdigimiz G'ler icin kendi ihtiyaclarimiz icin, satis amacli degil, yurtdisindan (Almanya, Hollanda gibi ulkelerden) 2. el yedek parca ithal etmemiz mumkun mu? Prosedur, sinirlamalar konusunda bilgi verebilecek olan var mi? Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkurler.
  5. B

1990 sonrası G (W463) arıyorum

Forumu bir süredir takip etmekteyim ve siz tecrübeli üyelerden yardım istemek için yeni kayıt oldum. 1990 sonrası G-Wagon (W463) dizel, tercihen otomatik aramaktayım. Her türlü yardımınız için şimdiden çok teşekkürler!

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri