Arama sonuçlarınız

1. PashaX

Filipinler, Cebu Mart 2017

Mart 2017 de Cebu Adası ve civarını kapsayan 2 hafta geçirdik. Cebu City - Oslob - Dumaguete - Siquijor - Moalboal - Santa Fe - Malapascua - Cebu City turunu yaptık. Eşim ve ben dalış hobimizden dolayı genelde bu konuya ait bölgeler seçtik. Oslob da Whaleshark lar ile yüzebilirsiniz...

2. PashaX

Maldivler

Merhaba, bir deniz, güneş, kum ve dalış sevdalısı olarak bu sefer uzun amandır gitmek istediğimiz Maldivlere gittik. Fırsat bulursam resim de ekliycem ama google a yazarsanız bulacağınız resimleden bir farkı yok. Sonuçta bildiğiniz gibi 1000 den fazla irili ufaklı bir adadan oluşan ama sadece...
  3. PashaX

Sri Lanka

Tatil diyince bizim evde deniz, kum, güneş ve güzel dalış noktaları anlamına gelir. Mümkün olduğunca her seferinde değişik bir yeri deneriz. Araştırmalar bu sefer bizi Sri Lanka nın daha yozlaşmamış sahillerine attı. Gezginlerin bildiği gibi, Türkiye de genelde belli başlı yerlere çalışan...

4. PashaX

Phuket - Thailand

Merhaba, Uzun bir aradan sonra geçen yıl yaptığımız Phuket tatili sırasındaki izlenimlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Singapur Hava Yolları ile IST - Dubai - Singapur daha sonra yerel hava yolu ile Phuket. Sanırım Dubai 4 sonra 6 ve son olarak 1 saat gibi bir uçuş süresi var. Gidilecek en iyi...
  5. PashaX

Hindistan Bombay

Herkese merhaba, Yeni bir üye olarak bende gezilreim ile ilgili bilgileri payleşmek istiyorum. Bu siteyi bulduğum için oldukça mutluyum, genellikle geziler hakkında bilgi edinmek için yurtdışı sitelere bakmak gerekiyordu. 2007 yılında Hindistan / Bombay (Mumbai) a bir iş gezimiz oldu. Benim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri