Arama sonuçlarınız

1. dturan

Defender Ikaz Göstergesi. 75 Tl.

Eskimiş solmuş ikaz ışık göstergelerini yeniliyoruz. Işıklı ikaz göstergesini sökerek bize göndermeniz yeterli. Kargo dahil 75 tl. Not: Resimler birebir yenilenen göstergelerin resimleridir. Sadece ikaz ışıklarının olduğu gösterge panelidir. Tel: 533 359 4774 Derya Turan whatsupp yada...

2. dturan

Satılık / Takaslı 265/75/16 BF AT

Defenderım da sadece yazın kullandığım 265/75/16 Bf at satılıktır. 10-11 mm diş derinliği vardır. Yama,Yırtık patlak yoktur. Takım halde her yaz bunları her kış ekstremleri değiştirerek kullanırım. Araziye girmemiştir. Ölçü büyüteceğim için satılık yada sadece 33" ve üzeri iyi durumda MT ile...
  3. dturan

Satılık 265/75/16 ziarelli Brutale ekstrem lastik

Defenderımda kullandığım 265/75/16 ölçü ziarelli Brutale ekstrem lastiklerimi ölçü büyüteceğim için satıyorum. 2 sezon önce aldım sadece bu sezon kullandım. Performansını anlatmaya gerek yok. Çamurda kanalda takılmadan gidecek bir lastik. 4 adet 1.750 tl. Sent from my iPhone using Tapatalk

4. dturan

Satılık Defender 2.5 Dizel Motor + Lt77 Şanzuman

Defender ımdan söktüğüm 2,5 dizel motor ve lt77 şanzumanı satılıktır. aracı faal olarak kullanıyordum, ancak uzun yol yapmam gerektiği için BD30 ve rn 380 ile değiştirmeye karar verdim. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=108739.0 Şanzumanın 3.viteste cartlama var. (devir ayarlayarak...
  5. dturan

Düz dizel Defender BD30 dönüşümü

Yaklaşık 5 yıldır severek, keyif alarak kullandığım defenderımı daha uzun yıllar daha rahat kullanabilmek için motorunu değiştirmeye karar verdim. Bütçem dahilinde araştırdığım motorların arasında en mantıklısı 105bg turbosuz güç üreten nissan BD30 oldu. Yine uzunca bir araştırmadan sonra...

6. dturan

Rn 380 Şanzuman Arıyorum.

Defender için UYGUN FİYATLI RN 380 şanzuman arıyorum.

7. dturan

Motorola El Cihazı Programlama Kablosu

Motorolo gp688 için data kablosu ve programı arıyorum. elinde olan satmak isteyen yada cihaza kanal ayarı yapabilecek kimse varmıdır?
  8. dturan

4 Aile 3 Çocuk 4 Defender Yalova Yaylaları Kampı

İki yıl önce başladığımız çocuklu kamp gezilerimizin Yalova yaylaları kısmı bu yıl daha kalabalık ve daha keyifli oldu :) detayları internet el verdiği sürece buradan paylaşacağız.
  9. dturan

Acil A rh + kan aranıyor.

Acil kan; EKSİ36 Dernek uyemiz Erdogan Uzlu yarin (29.04.2014) saat 10.30'da Dr.Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ameliyat olacak. Ameliyatta kullanilmak uzere 7 unite A+ kana ihtiyacimiz var. Kan vereceklerin yarin sabah 10'da hastene kan merkezi onunde...

10. dturan

Defender (ilginç) Akü Problemi Ve Çözümü. (bilgi Amaçlı)

Herkese selamlar. herkesin başına gelebileceği için yazmak istedim. Geçen hafta azda olsa yağan yağmuru bahane edip boğazköyün aşşağısındaki göle gitmek için defender ıma bindim. her zamanki gibi biraz kızdırma için bekleyip marşa bastım ancak marş motoru 1-2 tur alıp kaldı. sonrasında ki 1-2...

11. dturan

Satılık Defender Boost Jant.

16" boost jant. Ofsetli saç janta aldığım için satılık. Sadece A/T lastikle kullandım. Yamuk darbe kaynak vs. yok. Ufak tefek boya çizikleri var. 4 ad. jant 20 bijon somunu kapakları üzerinde 1.000 TL.
  12. dturan

Takaslı Bf 265/75/16 At 4 Adet

Defenderımda kullandığı at lastiklerim sadece BF MT 265/75/16 ile takaslıdır. 4 adet geçen yıl alındı.

13. dturan

Niva Offroad Aracı Olurmu?

Herkese günaydın. Sabah sabah trafikte yanımda bir niva durdu. malum istanbul trafiğinden aracı baya inceleyecek kadar vaktim oldu ;D sonrasında aklıma niva yı hard offoad yapabilecek kadar modifiye edebilirmiyim geldi?? etrafta hiç offroad donanımlı (viinç tampon yükseltme 32" lastik...
  14. dturan

Alınık Hesaplı 265/75/16 İnsa Lastik

Herkese selam. Sezon başlamadan lastik alma düşüncesine girdim yine. 265/75/16 (düz dizel kullandığım için max. bu ölçü düşünüyorum) insa turbo veya muadili lastik bakıyorum. çok sık kullanmayacağım için ne kadar hesaplı olursa o kadar iyi. lastiğe uygun ofsetli jantta alabilirim.
  15. dturan

Defender Arazi Vitesine Geçmiyor??

Yaklaşık 1 aydır defender ım araziye geçiremiyorum. Normal h konumda hiç sıkıntısız 2500 km yol yaptım ama low a geçmiyor. arazi kolunu söküp yağını tamamladım. kolun sağ sol hareketleri normal ama low konumuna geçerken kol sona dayanıyor. Geçen ay arkaya kilit takıldıktan sonra bu sıkıntı...

16. dturan

2 Aile 2 4x4 3 Çocuk Saroz Da Çadır Kampı.

Bütün bir yılın koşturmasındından stresinden yorgunluğundan kurtulmak için her yıl olduğu gibi yine kendimizi saroz'un serin sularına atmak için yola çıkmaya karar verdik. Ama tek fark bu yıl otel pansiyon yerine çadır kampı yapmaya çocuklarımızın az da olsa doğa ya daha fazla yakınlaşması için...
  17. dturan

Sökülebilir ön tampon vinci ve geri çekme aparatı.

Arkadaşlar selam. Bilgisayarımda ki fotoğrafları kurcalarken sökülüp takılabilen ön tampon vinci ile ilgili fotoğraları buldum. Sürekli araziye girmeyenler, aracını şehir içinde de kullananlar ve muayene sırasında sıkıntı yaşayanlar için ideal bir sistem. Aynı şekilde arazide önden...
  18. dturan

Defender Baskı Balata Değişimi

Herkese selamlar. Defender da baskı balatanın bittiğini yada bitmek üzere olduğunu nasıl anlarız??. Şu an için bendeki belirtiler. 1-) Debriyajım on kaplan gücünde 2-) arazide yarım debriyaj yapamıyorum. kavrama yok denecek kadar az. Bir soru daha. Baskı balatanın bitiyor olması debriyaj...

19. dturan

satılık 245/70/16 cooper discoverer M+S kar lastiği + P38 jant

Defenderı mdan söktüğüm discovery jantı olduğunu sandığım (defender ı aldığımda üzerinde takılıydı) jant lar ve üzerindeki 245/70/16 M+S cooper discoverer kar lastikleriyle beraber satılıktır. lastikler 2009/26 hafta üretimidir. 9mm diş derinliği vardır. 2 sene kullanılmıştır. darbe falan...
  20. dturan

Defender icin satılık 300 tdi motor aranıyor

Selam arkadaslar. Uzun zamandır severek keyifle kullandığım defender imın daha uzun zaman rahat ve sıkıntısiz kullanmak icin motorunu değiştirmeye karar verdim. Sonuçta 2,5 dizelin artık performansı belli bir yere kadar yetiyor.ama is araziye offroad a girmeye başlayınca heleki tek araç olarak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR