Arama sonuçlarınız

1. fako

en sevmediğimiz insan tipi !!

Ynt: en sevmediğimiz insan tipi !! kasıntıi kendini bişey sanan, herhangi bir özelliğini diğer insanlardan üstünlük olarak gmören, belli bir noktaya gelince orası burası oynayan, kibirli insanlardan nefret ediyorm. aslınad nefret etmiyorum sallamıyorum. Allah akıl filkir versin.

2. fako

Sigarayı Bırakanlar Listesi

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi 20 Temmuz 2008 Fahri KOÇ
  3. fako

üsküdar

Ynt: üsküdar haklısınız. eğer ki birilerinin ne söylediği için yaşarsak hiçbirşey yapamayız. hani derler ya ağzı olan konuşuyo gerçekten öyle.. kendi içimize göre yaşamamız lazım başkalarının şekillebdirdiği saçama kurallara göre değil..

4. fako

büyükada ve simgesi atlar

Ynt: büyükada ve simgesi atlar Bence insanlıktan nasibini alamamış faytoncuların eline kaldıkları için mutsuzlar...
  5. fako

Ataşehir'de kayıp van kedisi

9 yıllık kedimiz Ataşehir'de kayboldu. Beyaz, van kedisi, lekesiz, yeşil gözlü, herhangi bir renk lekesi yok. gören olursa 0505 525 80 50 yada 0554 815 67 77 numaralı telefona bildirirse çok sevinirim. kayıbın, ölümlerden daha zor olduğunu bir kez daha öğretti bana bu yaşanan olay. saygılarımla..

6. fako

İrlanda'da yaşam nasıl ?

Ynt: İrlanda'da yaşam nasıl ? merhabalar Reha abi, ben öncelikle gidiş amacı ve dahil olmayı planladığım proğramı açıklayayım. Avrupa Birliği Gönüllü Projesi ile gitmeyi düşünüyorum. ama bu öyle böyle düşünce değil, Allah izin verirse gidicem. şimdi benim merake ttiğim konular şu; çat pat bir...

7. fako

İrlanda'da yaşam nasıl ?

bir proje kapsamında irlanda'ya(Dublin'e) gitmeyi planlıyorum. ancak şehirle daha doğrusu ülkeyle ilgili olarak bilgi sahibi olmak istedim. daha önce Dublin'de de bulunan varsa bilgi verebilir mi?
  8. fako

üsküdar

Yalnızlığa türküler yakmak böyle birşey olsa gerek...
  9. fako

Moda = Kedi

Moda sahilindeki şaşkın kedi :)

10. fako

büyükada ve simgesi atlar

Büyükada'da hüzünle denizi izleyen atlar... Çok büyük ihtimalle kendilerine yapılan kötü muameleyi düşünüyorlar..

11. fako

Kadıköy'de gün baımı

Günşin Kadıköy'ü kızıla boyadığı dakikalar
  12. fako

Nasıl Bir CJ ?

Ynt: Nasıl Bir CJ ? yorumlar için çok teşekkür ediyorum. Cj'leri çok sevmekle birlikte mekanik v.s. konularda hiçbir bilgi sahibi değilim. ancak bu sadece heves olarak da algılanmasın. geçici birşey değil. Bir CJ'nin dezavantajalarının bilincindeyim. bu araçla ilgili bilgilerinzde çok...

13. fako

Nasıl Bir CJ ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-cj-yeni-toplanmis-temiz-cj5-lpg/detay değerli gezenbilir üyeleri, yukarıda linkini verdiğim CJ hakkındaki görüşlerinizi alabili miyim? cj sahibi olamamakla birlikte bu araçlara büyük bir tutkum olduğunun altını çizmek istiyorum...
  14. fako

Yeniden Anadolu Parsı

Ynt: Yeniden Anadolu Parsı avcılık spor değil, cinayettir. bir canlıyı katletmenin hiçbir açıklaması olamaz. anlamadığım şey şu bir insana başka bir canlıyı katletme hakkı kim tarafından veriliyor. hayvan olunca yaşama hakkı olmuyor mu?
  15. fako

77 Model CJ5 Aracımım Resimleri

Ynt: 77 Model CJ5 Aracımım Resimleri bilgiler için çok teşekkürler...

16. fako

Ynt: 77 Model CJ5 Aracımım Resimleri bende size bir soru sorayım.. aracın şehir içi kullanımı nasıl? yakıt durumu nedir? uzun yolda sorun çıkarıyor mu? araçta kesinlikle konfor aramıyorum. ancak yakıt durumu biraz önemli. bilgileri için çok teşekkürler.
  17. fako

Ynt: 77 Model CJ5 Aracımım Resimleri bende bir cj tutkunuyum ancak su ana kadar maddi sebeplerden ötürü kavuşamadık. aracınız çok güzel ama bsttop bencede daha hoş görünmesini sağlar. tekrar hayırlı olsun. umarım en kısa sürede gönlünüzce yaptırabilirsiniz.
  18. fako

Ülkeleri ve İnsanları İle Özet Olarak Afrika

Ynt: Ülkeleri ve İnsanları İle Özet Olarak Afrika harika fotograflar.... gercektende keske vizörden bakan biz olsaydık. ama vahşi hayvan fofoğraflarına daha fazla yer verseniz çok iyi olurmuş. tebrikler. emeğinize sağlık

19. fako

Acil Durumda Yapılabilecekler

Ynt: Acil Durumda Yapılabilecekler rezerv sarj diye bişey gerçekten var mı ? bana pek mantıklı gelmedi. sarj yaz bilmem kaca yolla anında telin sarj olsun gibi bişey olmus..
  20. fako

Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi

Ynt: Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi kocaeli üniversitesi iletişim fakültesi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri