Zaman Var Para Yok, Para Var Zaman Yok

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Turkfan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,435

Etiketler

Ynt: Zaman Var Para Yok, Para Var Zaman Yok

para ve zamanın olduğu kişilerde de, bunların değerini anlayacak durumda olmayabiliyor...elimizden geleni yapalım,bize kar kalır

para yok zaman var huzurda var bir süre idare ederim gibi geliyor...

para olsada olmasada her türlü idare edebilirim ölene kadar zam da buna dahil.

Gün geldi,imparator oldum para taştı,
Gün geldi,çaresiz kaldım para yoktu,
Gün geldi,anladım para olmadan olmuyomuş,
Gün geldi.para olsa da olmuyormuş,
Gün bu gün ve ben anladım,para gelir gider ama gurur,onur,namus,şeref gittimi onu satın alacak para yok.
Gün onurunu gururunu paraya satmayanlarındır.
Ertan Özer

Derin mevzular bunlar karıştırmayın.:smiley:):smiley:):smiley:)
Büyük başın büyük derdi olurmuş.Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış. Birde davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş. Düşenin dostuda olmaz.
İki tarafıda yaşadım, en doğrusu yeteri kadar.

Yaşayabilir

Para Olsaydı !!! Zaman da Olsaydı!!!!!

Ya Sağlık Olmasaydı ????

Herkese İlk ikisinden önce üçüncüsünü diliyorum,,,,

Şöyle bir deyiş vardı (Para var-Huzur yok ) O zaman -Huzur kısmını- eleyebilirmiyiz --Yavuz Bey

Aslında kararında olduğu zaman herşey yolunda demektir.Huzur otomatikman olacaktır.
Tek gerçek bence huzur.

Evet; zaten evrende bir karar üzerine değilmidir. Dediğinzi son derece yerinde,Saygılarımla;

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri