Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pasolvon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,186
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 309,056
Ben de karavanımın siparişini vermiş bulunmaktayım. Aranıza saly carabinata original ile haziran sonu katılacağım inşallah. Fiyat merak edenler için Standart donanımla 53 bine geldi.
Hayırlı uğurlu olsun. Güneş enerjisi, tente vb opsiyonların fiyatlarını sordunuz mu acaba? Ne kendi sitelerinde ne de sarı sitede yazmamışlar.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enerji 6 bin civarında, 1500 tllik kendi tasarımları olan tenteyi hediye olarak verdiler
Cevabınız için teşekkür ederim. Yine bir şey sorayım müsaadenizle. Burada bir yerde de konuşulmuştu, saly karavan sarı sitedeki ilanlarına "peşin ödeme avantajları için iletişime geçin" ifadesini koymuşlar. Bu konuda bir bilginiz var mı? Ödeme planları nasıl? Veya böyle bir plan var mı? Yani demek istediğim peşin dışında taksitli ödeme yapan mı var ki böyle bir ifade yazmışlar?

Peşin ödemeden kastı faturayı düşürüp KDV düşük tutarak indirim yapmaları. Fiyatlar KDVsiz olduğu için normalde tam kdv ekleniyor.
Anlaşabileceğiniz rakam düşük fatura ile aşağı yukarı sarı sitedeki ilan fiyatına denk geliyor.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cevabınız için teşekkür ederim. Yine bir şey sorayım müsaadenizle. Burada bir yerde de konuşulmuştu, saly karavan sarı sitedeki ilanlarına "peşin ödeme avantajları için iletişime geçin" ifadesini koymuşlar. Bu konuda bir bilginiz var mı? Ödeme planları nasıl? Veya böyle bir plan var mı? Yani demek istediğim peşin dışında taksitli ödeme yapan mı var ki böyle bir ifade yazmışlar?

Ben peşin alacağım için taksit durumunu sormadım ama kredi kartına vade farklı taksit yaparız dediler. Liste fiyatından 10 bine yakın indirim yaptılar.

Screenshot 20200523 235047 cominstagramandroid

Pek bu işleri bildiğimden demiyorum. Buralarda tecrübelilerden okuduklarima dayanarak yazıyorum.

Karavan 700 kg. Tente , güneş paneli , webasto , su ısıtıcı + mutfak malzemeleri ve kişisel eşyalar birleşince 200 kg yapar. 900-1000 kg arasına çıkar. Riskli değil mi? 1 ton olsa daha iyi olmaz mıydı?

Pek bu işleri bildiğimden demiyorum. Buralarda tecrübelilerden okuduklarima dayanarak yazıyorum.

Karavan 700 kg. Tente , güneş paneli , webasto , su ısıtıcı + mutfak malzemeleri ve kişisel eşyalar birleşince 200 kg yapar. 900-1000 kg arasına çıkar. Riskli değil mi? 1 ton olsa daha iyi olmaz mıydı?
Panel, webasto ve su ısıtıcı kişiye göre görece aksesuarlar, bunları kullanmayacaksa 150 kg civarı düşer ağırlık. Ama yine limit de olur ağırlık tabi.

Panel, webasto ve su ısıtıcı kişiye göre görece aksesuarlar, bunları kullanmayacaksa 150 kg civarı düşer ağırlık. Ama yine limit de olur ağırlık tabi.

Evet ama yarın karavanı elden çıkarmak istediğinizde alacak kişi için bunları yapamayacak olmak bir eleme sebebi olur.

Naçizane fikrim. Ben olsam 700 kg ağırlığındaki karavanı 750 kg taşıma kapasitesi olan bir alt yapı ile almazdım.

İyi bayramlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR