Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pasolvon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,186
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 310,718

Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim tavsiyelerinizi görüşlerinizi epey takip ettim paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Karavan almak için güney karavana yakındım güneş paneli olmadan 740 kg civarında olunca uzaklaştım erba 3.75 için Haziran’ın ilk haftasına sıra aldım 33.000 ₺ güneş panelli 650kg civarı çok fiyat performans ürünü gibi geldi ( sabit yatak olmaması üzen yönü )Asıl istediğim çıkacak olan 4.00metre olan bakalım büyük fiyat farkı olmaz dizaynı da iyi olursa ballı börek
Güney Bombe 700 kg su deposu boş ve güneş paneli olmadan.

Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim tavsiyelerinizi görüşlerinizi epey takip ettim paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Karavan almak için güney karavana yakındım güneş paneli olmadan 740 kg civarında olunca uzaklaştım erba 3.75 için Haziran’ın ilk haftasına sıra aldım 33.000 ₺ güneş panelli 650kg civarı çok fiyat performans ürünü gibi geldi ( sabit yatak olmaması üzen yönü )Asıl istediğim çıkacak olan 4.00metre olan bakalım büyük fiyat farkı olmaz dizaynı da iyi olursa ballı börek
Merhaba hoşgeldiniz bende sipariş verenler denim Nisan ilk hafta benimde 33 000 TL gerçekten fp ürünü ben iki kişiyim o yüzden benim için sıkıntı yok ranzalı olmaması hatta avantaj iki kişi iseniz ranza olmayınca alan çok geniş ve ferah oluyor yağmurlu ve soğuk havalarda içerde oturmak sıkmaz gibi geliyor masayı katlayıp yatağı yapmak 2 dakikalık bir işlem çok dert etmeyin derim çocuklu aileler için özellikle 2 ve üzeri olanlara ranzalı şart tabiki tekrar hayırlı olsun

Az önce baktım Güney karavanın kendi ilanında bombe 730 kg yazmış.umarım 630 kg düşürürler piyasada alternatif olması bizler açısından iyi olur.

Az önce baktım mesela Emeksan 3.60 solar sistemsiz 68.000₺
Erbayı övecek veya Emeksanı yerecek değilim ama biri 33.000 diğeri 68.000 iki katından dahi fazla arada 35.000₺ fark oluşturabilecek malzeme veya kalite farkı sanırım yoktur çok garip.

Hesap ortada
Erba ve Güney zaten dürüst ve temiz iş yapıyor
Satış sonrası malının arkasında duruyor
Ve en önemlisi aç gözlü değiller

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fiyatı belirleyen şey taleptir serbest piyasa ekonomisinde. O nedenle fiyat konusuna yorum yapmayı bıraktım. Malın hazırda alıcısı varsa fiyat belirleyen ona göre satış profilini belirler.

Ha derseniz ki fiyat/performans ürünlerini seçelim. O ayrı. Ben de çoğunlukla aynı fikirdeyim. Yerli karavanlarda Güney 370 bombe ve Erba 3.75 modelleri günümüzün fiyat performans ürünleri gibi görünüyor.

Ben Ender beyin sarı sitedeki ilanının yalancısıyım😟

Screenshot 2020 07 24 19 56 30

Ülkede genel olarak bir iyi dediğine bi daha iyi diyemeyebiliyorsun Erba 3.75 fiyat iyi diyoruz 33.000₺ bakalım hemen hemen aynı özelliklerde çıkacak 4.00 kaç para fiyat isteyecekler. Nasılsa satışlar patladı 10 ay sonrasına siparişle çalışıyoruz diye fiyatı yüksek tutacaklar mı? Zaten ülkede ticaret bir malın kaça mal edildiği ile değil bir malın kaça satılabileceği ile yapılıyor.

Sen 2 saatle kaçırmışsın demekki zammı, yanlış yazım yok hocam 40 idi bir zaman, 45 olmuş bugün öğleden sonra. Ha pazarlık falan yapılır eski fiyattan alınabilirmi bilmiyorum. Zaten sipariş verilsede 6 ay bekleme olur diye düşünüyorum teslimat için.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR