Yeni Karavan Için Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,635

alun

Yeni Üye
Merhabalar aranıza yeni katıldım.Bende karavan yaptırmak için Ford Transit 430 aldım. İçerisini teferruatlı yaptırmam mümkün değil bu sene geçici bir mobilya yaptırıp kullanmak istiyorum inşallah gelecek yıllarda yeniden mükemmel şekilde yaptıracağım. Benim sizlerden ricam bu basit mobilya işini yaptıracak birisin arıyorum.Önerileriniz olursa sevinirim. Yapılacak işler mutfak tezgahı yatak ve duş yan duvarları.herkese bol ve sağlıklı gezmeler dilerim.

Etiketler
Merhabalar aranıza yeni katıldım.Bende karavan yaptırmak için Ford Transit 430 aldım. İçerisini teferruatlı yaptırmam mümkün değil bu sene geçici bir mobilya yaptırıp kullanmak istiyorum inşallah gelecek yıllarda yeniden mükemmel şekilde yaptıracağım. Benim sizlerden ricam bu basit mobilya işini yaptıracak birisin arıyorum.Önerileriniz olursa sevinirim. Yapılacak işler mutfak tezgahı yatak ve duş yan duvarları.herkese bol ve sağlıklı gezmeler dilerim.

Hangi şehirde ikamet ediyorsunuz *

Madem hemen yaptıramayacaksınız, TÜVde ya da herhangi bir çevirmede sorun yaşamamak için benim önerim HİÇ bir şey yaptırmamanız. Amaç gezmek ise atın içeriye bir şişme yatak, bir küçük tüp, bir musluklu bidon, keyfinize bakın. Sıcak duş için 5 ya da 10lt.lik bir pet şişeyi sprey boya ile siyaha boyayın. Yazın yarım saat güneşte bırakın, neredeyse kaynar oluyor. Üzerindeki kapağın bir eşini süzgeç gibi delik delik yapın. Duş yapacağınız zaman delikli kapağı takın. Sonra da şişeşi baş aşağı gelecek şekilde bir filenin içine koyup bir ağaca asın, iş bitsin. Tuvalet ihtiyacı (özellikle hanımlar için) marin malzeme satan yerlerden bir porta poti alın. Acil ihtiyacınızı fazlasıyla görür. İçini donanımlı bir şekilde yaptırıncaya kadar yeter.

Madem hemen yaptıramayacaksınız, TÜVde ya da herhangi bir çevirmede sorun yaşamamak için benim önerim HİÇ bir şey yaptırmamanız. Amaç gezmek ise atın içeriye bir şişme yatak, bir küçük tüp, bir musluklu bidon, keyfinize bakın. Sıcak duş için 5 ya da 10lt.lik bir pet şişeyi sprey boya ile siyaha boyayın. Yazın yarım saat güneşte bırakın, neredeyse kaynar oluyor. Üzerindeki kapağın bir eşini süzgeç gibi delik delik yapın. Duş yapacağınız zaman delikli kapağı takın. Sonra da şişeşi baş aşağı gelecek şekilde bir filenin içine koyup bir ağaca asın, iş bitsin. Tuvalet ihtiyacı (özellikle hanımlar için) marin malzeme satan yerlerden bir porta poti alın. Acil ihtiyacınızı fazlasıyla görür. İçini donanımlı bir şekilde yaptırıncaya kadar yeter.
Bilgi için teşekkürler ben sadece izolasyon yaptırmayacağım mobilya ve diğer aksamları yaptırıp ruhsat almak istiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR