Yardim İstİyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BARLET Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,099

BARLET

Yeni Üye
Öncelikle burada yeniyim yardımınıza ihtiyacım var suzuki samurai veya vitara almayı düşünüyorum bütçem 15000 bu konuda bana biraz bilgi verirseniz ve yardımcı olursanız sevinirim. model olarak 1985 ve 1995 arası bakıyorum

Son düzenleme:

Etiketler
Merhaba, hangi amaçla kullanacağınız konusunda biraz bilgi verseydiniz daha kolay olacaktı. Motorları ve konforları çok farklı 2 modelden bahsediyoruz. 1300 cc. bir motorla OFF ROAD düşünüyorsanız SAMURAI biraz modifiye edlmiş haliyle size cevap verebilir, yok sadece şehir içinde ve civarında konforlu olsun diyorsanız daha büyük motorlu VITARA serisi olabilir. Böyle bir düşünceniz varsa bu araçların böyle bir amaç için oldukça zayıf olduklarını unutmayınız. Selamlar, Ömer.

Merhaba, hangi amaçla kullanacağınız konusunda biraz bilgi verseydiniz daha kolay olacaktı. Motorları ve konforları çok farklı 2 modelden bahsediyoruz. 1300 cc. bir motorla OFF ROAD düşünüyorsanız SAMURAI biraz modifiye edlmiş haliyle size cevap verebilir, yok sadece şehir içinde ve civarında konforlu olsun diyorsanız daha büyük motorlu VITARA serisi olabilir. Böyle bir düşünceniz varsa bu araçların böyle bir amaç için oldukça zayıf olduklarını unutmayınız. Selamlar, Ömer.
Öncelikle teşşekkür ederim yanitiniz için ben aracı şehir içi ve şehirler arası kullanıcam off road gibi bir düşüncem yok.

Merhabalar, 1300 cc. Suzuki, SAMURAI bir araçtan çok fazla bir beklentiniz olmadan yararlanabilirsiniz. Seyahatteki yolcu sayısı ve seyahatin süresi çok önemlidir. Bu tür araçlara ne kadar yakınsınız ya da deneyiminiz nedir bilemiyorum
beklediğinizden daha fazla bir masrafı göze almalısınız. Ayrıca VİTARA daha masraflı bir SUV olarak bilinir. Şehir dışı ağırlıklı ve beklentilerinizin en azından orta seviyelerde olduğu bir SUV düşünüyorsanız, daha iyi bir seçim yapıp bu aracı daha uzun kullanmak en uygunu olacaktır diye düşünüyorum. SAMURAI alacaksanız, alacağınız aracı en az 2 farklı Suzuki Servisine MUTLAKA gösterin ki muhtemel sorunlardan haberiniz olsun. Selamlar, Ömer.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR