Yakacık Çocuk Yuvası Çocukları İle Piknik (24 Mayıs 2015 Pazar)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,417

SEVAL

www.sevalduban.com
Mesajlar
3,866
Tepkime puanı
39
Web
www.sevalduban.com
Merhabalar,

Baharın, doğayı canlandırdığı, heryeri yeşile bürüyüp, rengarenk çiçeklendirdiği bu mevsimde yine kimsesiz çocukları yalnız bırakmıyoruz. Bu güzel mevsimi yine birlikte karşılıyoruz.

Hayata 1-0 yenik başlayan Yakacık Çocuk Yuvasının kimsesiz çocuklarıyla birlikte 24 Mayıs 2015 Pazar günü pikniğe gidiyoruz. Onların kendi aileleri yok ama kaderlerini paylaştıkları ortak bir çatıları var. Biz de Pazar günü onlarla keyifli bir günü paylaşacağız. Pazar günü, çocukları, Yakacık’ taki yuvalarından alıp hep birlikte Kayışdağı Çamlık arazisine gidiyoruz, mangalları yakıyoruz, sonra karnımızı doyurup oyunlara başlıyoruz; halat çekme, çuvalla koşma yarışması, uçurtma, voleybol vs. Akşama kadar çocuklar gibi eğleniyoruz.

Bu sefer ki pikniğimizin gizli kahramanları da var

Onlara şimdiden çok çok teşekkür ederim.

Coşkun Sucukları; çocuklar için lezzetli sucuklar Coşkun’ dan Bizi böyle organizasyonlarda hiç bir zaman yalnız bırakmadı. Her zaman yanımızda. Teşekkür ederiiizzz.

Özma Unlu Mamuller: Nefis sandviç ekmeklerimiz Özma’ dan. Her zaman yanımızda olduğunuz için çok teşekkürler.

Alfa Yayınları: 52 çocuk için özenle seçilmiş hikaye kitapları. En iyi dostumuz kitaplar. Bu anlamlı hediye için teşekkürler.

Veee görünen kahramanlar.....

Etkinliğe katılıp, günümüzü renklendirecek, kimsesiz çocukların yüzünde bir tebessümün mimarı olacak tüm dostlar. Bu güzel günü birlikte inşa etmek için sizlere ihtiyacımız var.

24 Mayıs Pazar günleri sizleri bekliyoruz !

Plan: Maltepe Carrefour’ da buluşup yuvaya hareket ediyoruz. Araçlara çocukları alıp, yola koyuluyoruz. Ulaşım için ayrıca araç olmayacak. Çocukları kendi araçlarımıza konuk edeceğiz. Standart araçlar da geziye katılabilir

Buluşma yeri: Maltepe Carrefour Otoparkı
Saat: Buluşma 09:00 - kesin hareket 09:30
Telsiz kanalı: CB kanal 34

Piknikte yiyecek olarak sucuk ekmek olacak. Çocuklar için sucuk ekmekler tamam. Sizler de kendiniz için yanınızda getirmeyi unutmayın. Farklı yiyecekler olur da çocuklara yetmez, ayrımcılık olur diye düşündük. O yüzden sucuk ekmek olarak sabitledik. Mangal ve mangal kömürü getirmeyi unutmayın
Çocuklar için yiyecekler hazır ama içecekler sizden. Canınız ne isterse yanınızda getirin, (C2H5OH) hariç :smiley:

http://www.beykozoffroad.org/showthread.php/529-Yakac%C4%B1k-%C3%87ocuk-Yuvas%C4%B1-%C3%87ocuklar%C4%B1-%C4%B0le-Piknik-%2824-May%C4%B1s-2015-Pazar%29
 

Etiketler

SEVAL

www.sevalduban.com
Mesajlar
3,866
Tepkime puanı
39
Web
www.sevalduban.com
Ynt: Yakacık Çocuk Yuvası Çocukları İle Piknik (24 Mayıs 2015 Pazar)

Merhaba,

52 tane çocuk ve 6 tane görevli katılacak, Yakacık Yuva' dan. Herkesin, 2 çocuk konuk edeceğini var sayarsak en az 30 tane araca ihtiyaç var. Etkinliğe katılacak olan arkadaşlarım katılımları teyit ederse, araçları organize etmeye başlayabiliriz.

Şimdiden herkeslere çok çok teşekkür ederim :smiley:
 

J

JUNİOR

Ziyaretçi
Ynt: Yakacık Çocuk Yuvası Çocukları İle Piknik (24 Mayıs 2015 Pazar)

seval hanım
göllü köyü ne tarafta
yani yakacıktan sonra ne kadar yolumuz olacak
 

SEVAL

www.sevalduban.com
Mesajlar
3,866
Tepkime puanı
39
Web
www.sevalduban.com
Ynt: Yakacık Çocuk Yuvası Çocukları İle Piknik (24 Mayıs 2015 Pazar)

Merhaba Arman Bey,
Göllü Köyü, Yakacık Yuvaya çok uzak olduğu için piknik alanını değiştirdik.
Yeni yer, Kayışdağı Çamlık alanı.
Aşağıda haritayı paylaşıyorum.

piknik.JPG
 

J

JUNİOR

Ziyaretçi
Ynt: Yakacık Çocuk Yuvası Çocukları İle Piknik (24 Mayıs 2015 Pazar)

Anlaşıdı teşekkür


iPhone
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,231
Mesajlar
1,490,451
Kayıtlı Üye Sayımız
169,584
Kaydolan Son Üyemiz
emrem

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

SON MESAJLAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst