Wolksvagen Amarok Kamp Aracı Yapımı Hakkında Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Okan41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,591

Okan41

Discovrey...
Yer
KOCAELİ
Arkadaşlar Merhaba,

Amarok dan bir kamp aracı yapmak istiyorum, son bir kaç yıldır Discovrey TD5 kullanıyordum, yakın bir zaman önce elden çıkardım, şimdi ise amarok ile yola devam etme kararı aldım, 2011-2012-2013 modellerden bir tane satın alıp, ufak tefek oynamalar yapıp ( Yükseltme, Arazi lastikleri, Çeki demir, Tavan sepeti ) en kısa sürede yine hafta sonları kamp ortamına geri dönmek istiyorum...

Araç konusunda olumlu olumsuz yorumlarınız, bahsetmiş olduğum değişiklikler konusunda çalışma yapabileceğim işinin ehli garaj ve kişi bilgisi veya sizlerin de konuya dair paylaşmak istediğiniz şeyler olabilir..

Değerli düşünce ve yorumlarınızı, bilgi paylaşımınızı rica ederim...

Teşekkürler...

Etiketler
Selamlar, isteklerinizin yeni yilda yerine gelmesi dilegiyle mutlu yillar.hepimiz herseyin en iyisini hakettigimize inaniyorum.
Bende sizin maddi durumunuzu bilmiyorum,fakat amarok 2019 yili vergilerini arastirarak ise baslamanizi tavsiye ederim.yillik vergilerinin cok cok yuksek oldugunu duydum.
Selamlar,mutlu yillar.

Merhaba bende sizin gibi düşünerek aracımı kamp aracına dönüştürmeye çalıştım.4x4 bir Amarok otomatik almanızı kesinlikle tavsiye ederim.çok zevkli bir araç

B93359C7 1016 4F03 86C2 53844B42472B

72E20489 DDF3 4CAC 85FD 3EEF13594B02

Merhaba bende sizin gibi düşünerek aracımı kamp aracına dönüştürmeye çalıştım.4x4 bir Amarok otomatik almanızı kesinlikle tavsiye ederim.çok zevkli bir araç

Ekli dosyayı görüntüle 511160

Ekli dosyayı görüntüle 511161
Çok güzel olmuş. İyi günlerde kazasız belasız kullanın.

Bende X class ve üstü çadır ile arkada ocak vs düşünüyorum.

Kışın çadırı nasıl ısıttınız acaba?

Webasto var mı aracınızda?

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok güzel olmuş. İyi günlerde kazasız belasız kullanın.

Bende X class ve üstü çadır ile arkada ocak vs düşünüyorum.

Kışın çadırı nasıl ısıttınız acaba?

Webasto var mı aracınızda?

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim. Isıtma için şahika marka 12 volt elektrikli battaniye kullanıyorum. Gayet güzel kullanışlı tavsiye ederim. Ben sipariş verirken 2 battaniye yi birbirine diktirerek eklettirdim tek çakmaklık girişi ile kullanıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR