Ücretsi̇z 15 Tlni̇zi̇ Alin Arkadaşlar Son Günler !!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fenaki Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,973

fenaki

Yeni Üye
Herkese selamlar, bildiğiniz üzere bitay yeni kampanyasını duyurdu, sosyal medya kitlesi olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat. Üstelik tc onayı yeterli, kyc onayı istemiyor.

www.bitay.com

BİTAY SADECE ÜYE OL BEDAVA 15 TL KAZAN. ŞART YOK
KİMLİK RESMİ ŞARTI ?? YOK!!
YATIRIM ŞARTI ?? YOK !!
- ANLATIM --
1-) LİNK'E TIKLIYORUZ www.bitay.com VE HESAP OLUŞTURUYORUZ. ÖDÜL İÇİN ŞART.
2-) " BU ADIMDAKİLERİ EKSİKSİZ DOĞRULAMANIZ ŞART " SMS DOĞRULAMASI + E-POSTA DOĞRULAMASI + T.C KİMLİK NUMARASI VE KİŞİSEL BİLGİLERİMİZİ TAMAMLIYORUZ.
3-) 15 TL HESABIMIZA ANINDA YÜKLENİYOR. (*Banka IBAN ve Papara mevcuttur) (*Site güvenilirdir, istediğiniz platformda araştırabilirsiniz)

Etiketler
Herkese selamlar, bildiğiniz üzere bitay yeni kampanyasını duyurdu, sosyal medya kitlesi olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat. Üstelik tc onayı yeterli, kyc onayı istemiyor.

www.bitay.com

BİTAY SADECE ÜYE OL BEDAVA 15 TL KAZAN. ŞART YOK
KİMLİK RESMİ ŞARTI ?? YOK!!
YATIRIM ŞARTI ?? YOK !!
- ANLATIM --
1-) LİNK'E TIKLIYORUZ www.bitay.com VE HESAP OLUŞTURUYORUZ. ÖDÜL İÇİN ŞART.
2-) " BU ADIMDAKİLERİ EKSİKSİZ DOĞRULAMANIZ ŞART " SMS DOĞRULAMASI + E-POSTA DOĞRULAMASI + T.C KİMLİK NUMARASI VE KİŞİSEL BİLGİLERİMİZİ TAMAMLIYORUZ.
3-) 15 TL HESABIMIZA ANINDA YÜKLENİYOR. (*Banka IBAN ve Papara mevcuttur) (*Site güvenilirdir, istediğiniz platformda araştırabilirsiniz)
Bunlar sahtekar,kimse inanmasın, dolandırıcılık

ne sahtekarlığı sen iyimisin ? aklın yerindemi kardeşim. boş boş konuşma kripto para borsası bu 12 aralığa kadar kayıt olanlara 15 tl veriyorlar. senin gibi insanlar yüzünden millet bu işlerden faydalanamıyor. gerizekalı herif

ne sahtekarlığı sen iyimisin ? aklın yerindemi kardeşim. boş boş konuşma kripto para borsası bu 12 aralığa kadar kayıt olanlara 15 tl veriyorlar. senin gibi insanlar yüzünden millet bu işlerden faydalanamıyor. gerizekalı herif
Çok iyi bir insansın ve herkes faydalansın istiyorsun değil mi
Ad-soyad-tc kimlik no, e-mail, telefon numarası,doğum tarihi,gün-ay-yıl
Vereceğiz
Anne kızlık soyadı da lazım mı
Hadi oradan pis sahtekar
Gerizekalı
Şerefsiz

Son düzenleme:

arkadaşlar benim bu konuyu paylaşmamın sebebi hem kayıt olan kişi 15 tl kazanıyor hemde ben kazanıyorum. bitay sitesi. bitpanda ve bitexen gibi kripto borsasıdır. girin araştırın. ben kimsenin tcsini istemiyorum. sadece adamlar para veriyor hem ben faydalanıyorum hem siz. baltalamak yerine girin araştırın. bitay esentepede genel merkezi var tamamen yasal. bizim milletimiz keriz enayimiki. araştırmadan bilmeden konuşuyor?. gerçekten sinirlendim yani. sanki tc numaranı napacam ben senin. buraya ismimi soyadımı mailimi doğum tarihimi verdim. sizin tcnizle ne ilim olur benim. ahmak ahmak konuşulmasından hiç hoşlanmam. araştırın öylr konuşun

arkadaşlar benim bu konuyu paylaşmamın sebebi hem kayıt olan kişi 15 tl kazanıyor hemde ben kazanıyorum. bitay sitesi. bitpanda ve bitexen gibi kripto borsasıdır. girin araştırın. ben kimsenin tcsini istemiyorum. sadece adamlar para veriyor hem ben faydalanıyorum hem siz. baltalamak yerine girin araştırın. bitay esentepede genel merkezi var tamamen yasal. bizim milletimiz keriz enayimiki. araştırmadan bilmeden konuşuyor?. gerçekten sinirlendim yani. sanki tc numaranı napacam ben senin. buraya ismimi soyadımı mailimi doğum tarihimi verdim. sizin tcnizle ne ilim olur benim. ahmak ahmak konuşulmasından hiç hoşlanmam. araştırın öylr konuşun
Ben sana 15 TL vereyim de defol git şuradan.

Biri karavan experi olup para kazanacak,biri bizi bir siteye üye yapıp para kazanacak
Bunlarla uğraşmaktan karavan ve gezi ile ilgili konuşamaz hale geldik

Yahu arkadaşlar bizi yolunacak tavuk gören bu vatandaş not ben tavuk değilim horozum neyse derki aman haaa kaçırmayım büyükkkkk para veriyorlar yani 15 türk lirası diye ilan eder gittim siteye baktım ki yeni tedavüle çıkmış aslında para filan değil bir çeşit hayali jeton .sadece bu insanları yolma sitesinde komisyon öderken kabul ediliyormuş.Düzenbazlık kelimelerle oynayıp aldatmaca dakika bir; gol bir misali önümüze çıkıyor.
Bizim vatandaşın derdi o siteye adam kaydederek sitenin adam toplayana vereceğini beyan ettiği 2500 osuruktan parayı kazanmayı planlaması. Derdi asabı bu yüzden.
vatandaşın sitedeki lakabı da zaten durumu açıklıyor. (FENAKİ) yaşı uygun olanlar bir düşünüp hatırlamaya çalışsın zamanında GIRGIR ve benzeri dergilerde bir çizgi karakter vardı soy adı KERİM ile bitiyor, adı da FE.... idi. Eh bizim vatandaşın derdinin de aynı olduğu kesin.
Daha ne diyem bu bu yanlış adrese gelmiş FENALIK HORTLAGINA

Kayıt olunca bize verecekleri osuruktan paranın hükmü de zaten bu yılbaşı günü bitecekmiş.Hay allah zengin olma hayallerimde yıkıldı enkaz altında kaldım.SESİMİ DUYAN VARMI.......Fenasi fenasi beni duyoyon muuuuuu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri