Tuvaletler Için Mavi̇ Su (blue Juice)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kimyacı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,560

kimyacı

Ana Kamp
Web
www.akbakimya.com.tr
Merhaba
İstanbulda bir kimya firmasında yöneticiyim. Boeing ve Airbus tarafından onaylı Uçak bakım ürünlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Uçaklar için Mavi su(blue Juice) ürünümüzü karavanlar ve yatlar için de kullanılır şekilde ürettik.
Çok olumlu dönüşler aldık. H-220 Mavi su ürünümüz piyasada satışa çıktı. Aslında promosyon amaçlı olarak bir karavan organizasyonuna ürünümüzü denettirmek de istiyoruz.
Akba Havacılık Kimya Ltd Şti
www.akbakimya.com.tr

Ekli dosyalar

• TR TDS H-220.pdf
    647.6 KB · Görüntüleme: 271

Etiketler
* Ürününüzün etkisi bakterisid mi yoksa bakteriostatik mi ?

* Ürününüzün içindeki demir iki sülfat veya potasyum permanganat için yaptırdığınız çevre uyum sertifikasını da yükleyebilir misiniz ?

* İnternette bulduğum 3 litre için ~250 lira satış fiyatı doğru bir değer mi ?

Olası cevaplarınız için, şimdiden teşekkürler..

Son düzenleme:

Yaptım, yaptım Teoman bey.
Doz başına 200ml. den ancak 15 porsiyon çıkıyor.
Kelime ile tercümesi; Almanya’dan bile daha pahalı..

Açıkcası gaitanızın bu ücrete değecek kadar kıymetli olduğunu bilmiyordum.

20 doz Dometic 14€ !..

Son düzenleme:

bakterio

20 doz Dometic 14€ !..
Mesut bey merhaba
Sorularınızı cevaplamak adına:
1- Ürünümüz aldehit bazlı güçlü dezenfektan içeriğine sahiptir. Aldehit içerikli dezenfektanlar hastane ortamlarında kullanılan sterilizasyon amaçlı dezenfektanlardır. Ortamın hassas biyosidal amaçlı steril edilmesini sağlamaktadır. Dolayısı ile de sizin dediğiniz gibi bakteriostatik özellik göstermektedir. Hatta hem antibakteriyel hem de antiviral özelliktedir. Örnek olarak HIV virüsüne karşı da etkilidir.
2- Ürünümüzün içeriğinde demir iki sülfat ve potasyum permanganat bulunmamaktadır. Bu durum ürünümüze ait MSDS formlarında da açıkça belirtilmektedir.
3- Ürünümüz, şu anda farklı internet siteleri ve farklı bayilerimiz aracıyla satışa sunulmuştur.
4- Örnek olarak sunmuş olduğunuz Alman menşeili ürün için vermiş olduğunuz fiyat dediğiniz gibi KAMPANYALI 500ml Almanya satış fiyatıdır.
Ürünümüzün 1 doz 5 gün kullanım şekli ile kullanımı göz önünde bulundurulduğunda 3Lt ürün için 75 gün kullanım süresi dikkat çekmektedir. Türkiye"de alternatif olarak satılan ithal ürünler ile karşılaştırıldığında ürünümüzün tercih edilebilir olduğu ortaya çıkmaktadır.

İlginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederiz.

İlgi ve nazik cevabınıza teşekkürler.
Ben de aslında, içinde formaldehit veya onu üretebilen bir ana maddenin olabileceğini tahmin etmiştim.
Böylelikle ürününüz verdiğim örneğin benzeri kalitede olmalı.
Tabii çevreye olan etkisi de buna dahil.

Ücret politikanız için de bir ilave yapmama izin verirseniz.
Benzeri yabancı ürünlerin ithal fiyatını baz olarak almanızın, ortalamada denizcilerden farklı ekonomik gelire sahip karavancılara uygunluğunda şüphem var.
Zaten Türkiye’de karavancılık önemli bir yüzdeyle, tatil masraflarından kısılabileceği düşüncesiyle yapılmakta..

Bir de bizim portatif tuvaletlerimiz çoğumuzun yaptığı gibi her gün boşaltılmadığında, en fazla üçüncü günün sonunda dolmuş oluyorlar.

Son düzenleme:

20 doz Dometic 14€ !..
Mesut bey ilave olarak
Mavi Su (Blue Juice ) ürünümüz 2012 yılnda İncirlik Amerikan Üssünde Boeing C5 ve C17 kargo uçaklarında beğeni ile kullanılmıştır. Açıklamalarda belirttiğimiz üzere ürünümüz Boeing ve Airbus tarafından onaylı ve sertifikalıdır. Havacılıkta beğeni ile kullanılmaktadır.

Bu konuya ait İncirlik amerikan Üssü tarafından verilen belge de ektedir.

Takdir edersiniz ki havacılıkta kullanılan ürünler, sertifikalandırma sürecinde çok zorlu testlerden geçirilmektedir. Ürünümüz de yaklaşık 6 ay süren testler neticesinde, dünyadaki tek yetkili kurum olan Amerika merkezli SMI firması tarafından onaylanmış ve sertifikalandırılmıştır.
Konu ile ilgili referans için aşağıdaki bilgilerden doğrulama teyidi de alabilirsiniz.

Scientific Material International
12219 SW 131 Avenue
Miami, Florida 33186-6401
Phone (305) 971-7047 Fax: (305) 971-7048

İlginiz için tekrar teşekkür ederiz.

NCRLK REF

İlgi ve nazik cevabınıza teşekkürler.
Ben de içinde formaldehit veya onu üretebilen bir ana maddenin olabileceğini tahmin etmiştim.
Böylelikle ürününüz verdiğim örneğin benzeri kalitede olmalı.
Tabii çevreye olan etkisi de buna dahil.

Ücret politikanız için de bir ilave yapmama izin verirseniz.
Benzeri yabancı ürünlerin ithal fiyatını baz olarak almanızın, ortalamada denizcilerden farklı ekonomik gelire sahip karavancılara uygunluğunda şüphem var.
Zaten Türkiye’de karavancılık önemli bir yüzdeyle, tatil masraflarından kısılabileceğini düşüncesiyle yapılmakta..
Mesut bey
Karavan kullanıcıları açısından maliyet konusunda yapmış olduğunuz açıklama konusunda size katılıyorum. Firma olarak sektörde yapmış olduğumuz incelemeler neticesince maalesef tuvalet temizleyici olarak kullanılan ürünlerin mavi renkte bu amaçla sunulduğunu bizler de görmüş bulunmaktayız.
Firma olarak çıkış noktamız amacına uygun gerçek ürünleri kullanıcılara ulaştırmak. Takdir edersiniz ki Know-How tamamıyla firmamıza ait olan yerli üretim ürünümüzü uygun şartlarda kullanıcılara ulaştırmak isteriz. Günümüz şartlarında hammadde olarak tamamı ile yurtdışı bağımlı olmamız ve dövizdeki dalgalanma, maliyetler konusunda bizleri zorlamaktadır.

Üretici olarak perakende satış konusunda bayiler üzerinden çalışma prensibi ile hareket ediyoruz. Fiyatlar konusunda zaman içinde makul seviyeler oluşacağını söyleyebiliriz.

Bu arada ürün içeriğinde bulunan aktif dezenfektan; gluteraldehit dir. Çevresel olumsuz etki açısından ürünümüz problem teşkil etmemektedir. Bu konuda müsterih olabilirsiniz

Bizimle adres bilgilerinizi paylaşabilirseniz size ürünümüzün numunesini göndermek isterim. Yapacağınız uygulama sonrasında bizlerle değerli görüşlerinizi paylaşmanızı çok isteriz.

info@akbakimya.com.tr

Değerli bilgilendirmeleriniz için teşekkürler.

Nazik teklifiniz için sağolun. Fakat ben Almanya’da yaşamaktayım.

Türkiye’de glutaral üretimi yapılmıyor mu ?
En azından Çinliler normalde böyle alanları boş bırakmaz diye biliyorum.
Tensitler açısından ise sorun olmamalı ?

Kullandığınız konsantrasyonu bilmiyorum ama belki aşağıdaki örnek faydanıza olabilirdi ?

EE096607 0CAE 4269 A222 ABF783BE0F23

Son düzenleme:

Sn.İnce, babam a defi yapamadığı için acil ameliyat oldu, 10 gündür ugrasiyoruz. Kıymetini bil def'in. 5 birim bile az :smiley:

konu önemli, ürün güzel. bir yanda beklentiler hayaller bir yanda ülkemizdeki mevcut ekonomik durum . kulaklarımda cem karaca.............. işçisin sen işçi kal...........

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri