Türkiye'deki İthal Karavan Distribütör Firmaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan msafacan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,590

12:01

Yeni Üye
Yer
Bursa
@msafacan , geçen gün google'da araştırma yaparken tesadüfen bir firmanın daha ithal karavan distribütörlüğü aldığını gördüm. Dethleffs markası. Arayıp konuştum. Leal karavan Osman bey [email protected] +90 532 359 66 52
Mart ayındaki fuara katılacaklarmış. Karavanların siparişleri geçilmiş, yavaş yavaş gelmeye başlamış.

Firma: Leal Caravan
İthal Ettiği Markalar: Dethleffs
Site: lealkaravan.com
Sahibinden Dükkan: -
Giriş seviyesi karavanları:
Dethleffs 410 QL : 18.900 € kdv dahil

12:01

Yeni Üye
Yer
Bursa
Karavanların teknik donanımlarının pdf'lerini ekte gönderiyorum....

Ekli dosyalar

• Dethleffs Caravan_technical_data_INT_EN_without_prices_MY_2021.pdf
    4.4 MB · Görüntüleme: 143
  • Deffleths Cjoy Teknik detaylar ve ek opsiyon donanımları PL21_INT_cjoy.pdf
    772.4 KB · Görüntüleme: 68

msafacan

Safa Can
Yer
Bursa
@12:01 in katkılarıyla ve değişiklikler sonucunda güncel halini toparlayalım o halde:

Firma: Aydos Karavan
İthal Ettiği Markalar: Adria
Site: Adria Türkiye | Aydos Karavan
Sahibinden Dükkan: ADRİA KARAVAN TÜRKİYE
Adria Aviva 360 DK – 4 kişilik – Fiyat: 15.550 €
Adria Aviva 360 DD – 3 kişilik – Fiyat 16.750 €

Firma: U Caravan
İthal Ettiği Markalar: Bürstner, Fendt, Hymer / Eriba, Kabe,
Site: Anasayfa - U Caravan
Sahibinden Dükkan: U Caravan
Bürstner Premio Life 425ts – 3 kişilik- 16.300 €
Bürstner Premio Life 430ts – 4 kişilik- 16.300 €

Firma: Agus Karavan
İthal Ettiği Markalar: Weinsberg, Knaus, Hymer / Eriba, Hobby, Tabbert, Niewiadow
Site: Ana Sayfa - AGUS Karavan
Sahibinden Dükkan: AGUS KARAVAN
Niewiadow Nt 126 – 2 kişilik - 11.800 €
Weinsberg 390 QD – 4 kişilik - 17.000 €

Firma: Starone Karavan
İthal Ettiği Markalar: Bailey
Site: Bailey Türkiye | Star One Karavan
Sahibinden Dükkan: STAR ONE KARAVAN
Giriş Seviyesi Karavanları:
Bailey Discovery D4-2 – 2 kişilik- 21.500 €
Bailey Discovery D4-3 – 4 kişilik- 22.500 €

Firma: Sönmezler Karavan
İthal Ettiği Markalar: Sterckeman, LMC, Mini Freestyle
Site: Sönmezler Karavan
Sahibinden Dükkan: Yaşar Sönmez
Mini Freestyle 270 – 2 kişilik- 15.200 €
Sterckeman Easy 350 Cp –2 kişilik- 15.500 €
Sterckeman Easy 420 Cp –4 kişilik- 15.800 €
Lmc Sassino 460 E -4 kişilik- 17.700 €

Firma: Leal Caravan
İthal Ettiği Markalar: Dethleffs
Site: Leal Karavan: Dethleffs Türkiye Distribütörü - Karavan Modelleri
Sahibinden Dükkan: -
Dethleffs 410 QL – 3 kişilik - 18.900 €

neroarkan

Kamp II
Yer
Mersin
390 Qd den vazgecen olsa da alsak bir tane :smiley:)
Aldığım gün sorsaydın belki , Şimdi hanım sattırmıyor. Karavan bana azıcık küçük geliyor hanıma değil. Karavanı sitenin bahçesine koyduk tam oturdu. Yanlışlıkla 7m lik bir karavan alsaymışız. Koyacak yer sıkıntı. Çok güzel bir hobi ,etrafınızda karavan kampları varsa. Geçen arkadaşa gösterdim içini merak etti mobilya rengi Pc deki gibi mi? Diye
__ Millet karavanın içinde koşuyor ben kafayı uzattım herşeyi gördüm diyor. :smiley:)

motosikletgezi

Yeni Üye
yeni karavan almış bir arkadaşınız olarak, aydos karavanın fiyatlarının doğru olmadıgını söylüyebilirim. 15000 dedikleri dükkandan içeri girdiğinizde 18000den aşa olmuyor. 20000likde 25000 euro.

burda dediği fiyata tek getiren Agus.

Luckystar

Yeni Üye
yeni karavan almış bir arkadaşınız olarak, aydos karavanın fiyatlarının doğru olmadıgını söylüyebilirim. 15000 dedikleri dükkandan içeri girdiğinizde 18000den aşa olmuyor. 20000likde 25000 euro.

burda dediği fiyata tek getiren Agus.
Agus iyi esnaf. Digerleride bence iyi. Türkiye'de Agus,ucaravan ve aydos , fiyat konusunda net , fazla iniş cıkıs yapmayan ve sattıkları ürünlerin arkasındaki firmalar. Yeni geleceklerde umarım benzer şekilde davranır.

Fiyatı belirleyen sizin istekleriniz. Agus edition a ilave isterseniz , fiyat ona göre artıyor ( mover,tente, boiler,basküllü pilot teker , buzdoabi fanı , Tv tesisatı vb ) aynı durum uedition için ucaravan da da gecerli. Aydos ise paket halinde değil , ayrı ayrı fiyat veriyor. Baz fiyatı düşük tutuyor. Aslında ikiside aynı kapıya cıkıyor. Agus ve Ucaravan , kendi standartlarını belirlemişler, olmaz ise olmazları takıp hem konforu artırıyor, hemde 1 kerede bircok opsiyon takıyor. Tercih meselesi.

neroarkan

Kamp II
Yer
Mersin
Fiyatlar aşağı yukarı hepsinde aynı uyanık olup beğendiğiniz model üzerinde yoğunlaşacak siniz. Satıcı ile elektrik tutmazsa alış veriş zor ve diğer firmalara kayiyorsunuz. Müşteri ile ilgileniyormuŞ gibi yapıp zorla ilgilendigini anladiginiz, fiyat sorduğunuzda 3-5 fazla söylüyorsa oradan uzaklaşın. Adam satmak istemiyor zorla almayın zararlı çıkarsınız.
Karavan aldım, pişman mıyım ,neredeyse.
Eskiden bir yere gittik mi? Hanım yorulurdu. Şimdi ben yoruluyorum. Onun yüzündeki nasıl diyeyim muzip gülümsemeyi görüyorum. Severek yaparsanız yorulmazsiniz. Şimdilik idare ediyoruz.
IMG-20210326-WA0078.jpeg

neroarkan

Kamp II
Yer
Mersin
Karavan araştırmalarım sırasında ithal karavanlar ile ilgili böyle bir liste hazırlamıştım kendime, belki ithal karavan almak isteyen ama nereden başlayacağını bilmeyenler için faydalı olur. Ya da benimde bilmediğim firmalar varsa eklenebilir. Fiyatları resmi sitelerden aldım. Çünkü sahibindendeki TL bazlı fiyatlar yanlış olabiliyor.

Firma: Aydos Karavan
İthal Ettiği Markalar: Adria, Niewiadow
Site: Adria Türkiye | Aydos Karavan
Sahibinden Dükkan: ADRİA KARAVAN TÜRKİYE
Niewiadow Nt 126 – 2 kişilik - Fiyat: 10.000 €
Adria Aviva 360 DK – 4 kişilik – Fiyat: 15.550 €
Adria Aviva 360 DD – 3 kişilik – Fiyat 16.750 €

Firma: U Caravan
İthal Ettiği Markalar: Bürstner, Fendt, Hymer / Eriba, Kabe
Site: Anasayfa - U Caravan
Sahibinden Dükkan: U CARAVAN
Bürstner Premio Life 425ts – 3 kişilik- 16.300 €
Bürstner Premio Life 430ts – 4 kişilik- 16.300 €

Firma: Agus Karavan
İthal Ettiği Markalar: Weinsberg, Knaus, Hymer / Eriba, Hobby, Tabbert
Site: Ana Sayfa - AGUS Karavan
Sahibinden Dükkan: AGUS KARAVAN
Giriş seviyesi karavanları: Weinsberg 390 QD – 4 kişilik – 17.000 €

Firma: Starone Karavan
İthal Ettiği Markalar: Bailey
Site: https://baileytürkiye.com/
Sahibinden Dükkan: STAR ONE KARAVAN
Bailey Discovery D4-2 – 2 kişilik- 21.500 €
Bailey Discovery D4-3 – 4 kişilik- 22.500 €

Firma: Sönmezler Karavan
İthal Ettiği Markalar: Sterckeman, LMC, Mini Freestyle
Site: Sönmezler Karavan
Sahibinden Dükkan: Yaşar Sönmez
Mini Freestyle 270 – 2 kişilik- 15.200 €
Sterckeman Easy 350 Cp –2 kişilik- 15.500 €
Sterckeman Easy 420 Cp –4 kişilik- 15.800 €
Lmc Sassino 460 E -4 kişilik- 17.700 €
2K Karavan ı listeye ekleyebilirmiyiz.

neroarkan

Kamp II
Yer
Mersin
Selamlar. hangi firmaların disbiritörü net bir bilgiye ulaşamadım. Hymer ve Knaus satıyor sanırım ama örneğin Hymer'in disbiritörü başka bir firma bildiğim kadarıyla. Ayrıca fiyat bilgilerine de site üzerinden ulaşamıyorum. Bilgiler sizde varsa ekleyebiliriz.
Hocam kendi sitelerinde de birşey yok kendileri resmi olarak açıklasın. Zaten hemen hemen aynı markalar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
101,057
Kayıtlı Üye Sayımız
169,384
Kaydolan Son Üyemiz
ENİSBALA

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir