Trekking Grupları (Güneydoğu Anadolu)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,297

Etiketler
Ynt: Trekking Grupları (Güneydoğu Anadolu)

Herkeze merhabaa..
Yıllar süren ayrılıktan sonra Urfa dayım bende.
Varsa bu bölgede faliyet yapan arkadaşlar.tanışıp katılmak isterim.

Ben ŞanlıUrfa Birecikten Mehmet Urfa Bölgesinde Sağlam Trekking Ekibi Varsa Bende Katılmak İsterim Görüşmek Üzere...

Urfadan ne kadar çok arkadaş varmış yaaa. bir türlü bir arya gelemiyoruz ama. yada benim bir şekilde haberim olmuyor. organizasyonlarda nasıl haberimiz olabilir. gerçi siteye yeni üyeyim. açıklayabilecek bir arkadaşım varsa sevinirim

niybelung' Alıntı:
Urfadan ne kadar çok arkadaş varmış yaaa. bir türlü bir arya gelemiyoruz ama. yada benim bir şekilde haberim olmuyor. organizasyonlarda nasıl haberimiz olabilir. gerçi siteye yeni üyeyim. açıklayabilecek bir arkadaşım varsa sevinirim

niybelung kardeşim malesef hiçbir organizasyon yok.ama yeterli kişi olursa bir şekilde kendimiz bir şeyler yapabiliriz.

sevgili dostlar ben urfadan Kazım siteye yeni üye oldum. Şehrimizde yapılacak her türlü doğa sporları aktivitesine katılmaktan çok memnun olurum. bir dönem kelebek fotoğrafçılığı olayına merak salmıştım ama işlerimin yogunlaşması ve beni bu olaya teşvik eden arkadaşımın urfadan tayini çıkması nedeniyle artık pek yapamıyorum.

Sevgili Gezenbilir Dostları,

Urfa ilimizden katılımcı arkadaşlarımız olarak bir araya gelerek güzel bir etkinlik gerçekleştirebilirsiniz, örneğin şehirde tanışma toplantısı ile başlayabilirsiniz, sonra da neler yapabileceğinizi konuşarak bizlerlede paylaşırsınız, belki bir gün buralardan sizlere katılacak arkadaşlarımız olacaktır, bekliyoruz güzel haberlerinizi..

Selamlar,

Ceranus - Zerrin YİĞİTER

Herkese Adıyamandan kucak dolusu selamlar, doğa macera ve spor tutkusuyla geçtiğimiz hafta sonu 2 günlük mini bir aladağlar trekking-camping aktivitemiz oldu , aramızda urfa ve kayseriden arkadaşlar vardı , dolu dolu 2 günden geriye kalan yorgunluk ve tatlı bir mutluluk ve yeniden huzurlu yükseklerde olma arzusu . Katılıma her türlü açığız ;D uygun organizsyonlarda aranızda olmakta isteriz.

Arkadaşlar MALATYA güneydoğuda değil ama doğuanadolu başlığı göremeyince yazayım dedim..Malatya'da trekking yapan arkadaşlar varmı? Varsa hangi güzergahlarda ve hangi zamanlarda yapıyorlar bilgi verirseniz memnun olurum...

Adıyaman'a bizden de kucak dolusu selamlar,

Aladağlar faaliyetinizin ayrıntılarını ve fotoğraflarını bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz..

İyi günler diliyoruz..

Ceranus - Zerrin Yiğiter

dağlardağlar' Alıntı:
Herkese Adıyamandan kucak dolusu selamlar, doğa macera ve spor tutkusuyla geçtiğimiz hafta sonu 2 günlük mini bir aladağlar trekking-camping aktivitemiz oldu , aramızda urfa ve kayseriden arkadaşlar vardı , dolu dolu 2 günden geriye kalan yorgunluk ve tatlı bir mutluluk ve yeniden huzurlu yükseklerde olma arzusu . Katılıma her türlü açığız ;D uygun organizsyonlarda aranızda olmakta isteriz.

Ynt: Trekking Grupları (güneydoğu Anadolu)

Gaziantep bölgesinde trekking yapan arkadaşlarla tanışmak isterim. Herhangi bir etkinlik olduğunda bana da haber veriniz. E-posta-face vs gibi çeşitli iletişim adresler yoluyla!

Ynt: Trekking Grupları (güneydoğu Anadolu)

Gecikme için özür dileyerek resimleri ekliyorum. Program amatörce yapıldı , Urfa ve Adıyamandan araçla hareket yahyalı Kapuzbaşı şelalerine varış, şelale bölgesinde çadırda konaklama, ertesi gün traktörle Hacer ormanları üzerinden yürüyüş noktasının başlangıcında kıl çadırda kısa bir mola sonrasında yaklaşık 6 saatlik göller bölgesine tırmanış, gece çadırlarda konaklama , sabah etrafta keşif sonrası iniş şeklinde gerçekleşti.

IMG 0122

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR