Tapatalk turkce karakter

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bartek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,641

bartek

Zirve
Son iki gundur tapatalk ta turkce karakter cikmiyor. Diger turkce sitelerde problem yok. Baskasi da ayni sorunu yasiyor mu acaba?

Etiketler

TAPATALK a bir haftadır hiç giremiyorum. Tapatalk üzerinden girdiğim , diğer forumlarda hiç bir sorun yok.

Merhaba bir haftadır girememe sebebi zannedersem sitede çalışmalardan dolayı idi.
Türkçe karakterlerde bende sıkıntı çekiyorum.

Arkadaşlar merhaba,

Tamamen yeni bir forum yazılımına geçiş yaptık ama Tapatalk'u yeniden kurmadık. Yeni forum yazılımı tüm mobil cihazlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Yine de Tapatalk kurmamızın sizlere faydası olacaksa kuralım? Tek sıkıntımız mobil cihazlardan forumu açarken çıkan Tapatalk ekranını bir çok üyemizin yanlış anlaması :smiley:

Arkadaşlar merhaba,

Tamamen yeni bir forum yazılımına geçiş yaptık ama Tapatalk'u yeniden kurmadık. Yeni forum yazılımı tüm mobil cihazlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Yine de Tapatalk kurmamızın sizlere faydası olacaksa kuralım? Tek sıkıntımız mobil cihazlardan forumu açarken çıkan Tapatalk ekranını bir çok üyemizin yanlış anlaması :smiley:

Bence olur. Hele benim gibi bir çok forumu takip edenler için büyük kolaylık olur. Üstelik Tapatalk kullanıcılar için artık ücretsiz bildiğim kadarı ile. Yanlış anlayan üyeler de belki bu sayede araştırıp Tapatalk kullanmaya başlarlar :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.