Tahoe Sport % 90 Tamamlandı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Poseidion Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,462

Poseidion

Kamp II
Yer
İstanbul
Yaklaşık bir ay kadar önce uzun araştırmalardan sonra aldığım Tahoe Sport % 90 Tamamlandı.

1-) Motor; Tüm parçaları elden geçti .Gerekli olanlar değiştirldi.
2-) Mekanik ve yürür de tüm parçalar orjinali ile değiştirildi.Elektrik sistemi elden geçirildi.
3-) Kırık olan ön cam değiştirildi
4-) Boya ve rotüşlar tamamlandı,iki kat pasta cila ve bir kat boya koruma yapıldı
5-) Cb telsiz takıldı
6-) Varn vinç (Üstünde vardı) elden geçirildi ve paslanmış olan roller değiştirldi
7-) Thule taşıma sepeti takıldı.
:cool: Thule üzerine ve Varn üzerine KC sisler ilave edildi.
9-) Ön farlar Xenon (Kısalar) olarak değiştirildi.
10-) Arka cam filmleri değiştirlldi.
11-) İlave olarak içi ve dış Sonax Temizliği yapıldı.
12-) Egzost manifolttan itibaren komple değiştirildi.

Aslında liste detaylı olarak daha kabarık ancak ana hatları ile yapılan çalışmalar bundan ibaret.

Bundan sonra yapılacak ( %10 Kısmı)

1-) Tüm koltuklar tekrar deri yapılacak
2-) Tavan döşemesi değişecek
3-) Belki daha sonra lastikleri Procomp veya Mickey Thompson ile değişecek

Motor Mekanik vs. ,Jeep Garage
Kaporta Boya v.s: Alfa Dizayn
Diğer ekipman ve Parçalar ; Taroto

DSCN0398

DSCN0384

DSCN0385

DSCN0399

DSCN0389

Etiketler
Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı

Çok şık olmuş ama biraz daha büyük lastik ile daha da heybetli olacaktır. Güle güle kullanın

Okan bey; Tşk ederim.. zaten lastik için sıra geldiğinde mutlaka sizlere danışacağım

Araç çok güzel görünüyor, MT lastiği, sepeti ve vinci ile araziye hazır bir hali var. Ama biraz alçak geldi bana, yükseltmeyi düşünüyor musunuz? Bir de o basamaklar da arazide biraz sorun yaratır gibi geldi bana. Bu arada lastikleri büyütmeyi düşünüyorsanız mecburen yükseltmeniz gerekecek.

Cihat Bey; Aslında off Road yapma amacı ile almamıştım, Amacım, oğlumla beraber biraz dağ bayır,yayla dolaşıp kamp yapmaktı. Ancak arac ile biraz daha oynayıp sanırım off road yapacağız.Tabii biraz daha yükseltme yapılacak ve dediğiniz gibi yan basamaklar iptal edilecek

Selam,
Araç çok şık olmuş, elinize sağlık,
ön camı değiştirdim yazmışsınız...
Gürcistan'da bulunan bir tanıdık için sizin arac ile aynı ön camı lazım, nereden ve ne kadar fiyata temin edebiliriz ?

Ankara asfaltı göztepe köprüsünden çıktıktan sonra anakent lisesinin önünden tekrar geriye dödüğünüzde Simglass Oto cam var. Orada 250 tl karşılığı değiştirdim.

Arkadaşım selamlar. Bende bu siteye yeni üye oldum. Bu tahoe yu galeiden hatırlıyorum umarım doğru araçtır. Çok güzel olmuş elinize sağlık. Güle güle binin. Bu makina ile büyük keyif alacağınızdan eminim. İyi bayramlar.

Ufuk Bey;
Selamlar.Aracı görmeyi merakla bekliyorum.Maşaalah çok güzel.Bu arada ben de procomp,ion olabilir jant arıyorum kulağınıza çalınırda haber verirseniz sevinirim.

Bostancı Jeep Garage da kullanılmış tahoe jantları (Orj. Jantları değil) görmüştüm. Ancak markasına bakamadım. Bir bakın isterseniz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri