T5 Caravelle 4motion

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Nedim AYMEN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,538

Nedim AYMEN

Yeni Üye
Yer
Antalya
Telsiz Çağrı Kodu
TA4AYT
Selamlar,

Son 5 yıldır Amarok kullandım.İlki manuel ikincisi ise otomatik vitesti.Her ikisi de 4 çekerdi ve memnundum.Malum pickupların arka koltuk sıkıntısından dolayı araçları sattım.Kendi işim dışında gönüllü olarak afet haberleşmesi ile ilgileniyorum.TRAC (Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti) Antalya şubesinin hem üyesiyim.Dolayısıyla aracım haberleşme yönünden tam donanımlı idi.

Yine bu hobiyi devam ettirme açısından hem 4x4 hemde şehir içi konforu yüksek bir araç ararken T5 4Motion ilgimi çekti.Geçen haftada trafikte gezebilir logosunu kullanan t5 4motion bir üyemizin aracını gördüm.durup konuşma fırsatım olmadı.Kendisi bu yazıyı okur ise aracın genel kullanımı,avantaj ve dezavantajlarını öğrenmek isterim.

Aynı şekilde bu araçla ilgi bilgi ve deneyimi olan arkadaşlarında yardımına ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkür eder, keyifli günler dilerim.
4ae412220bb688d1d711a4228209cdb6

Bende kia sorento var ama transporter syncro benimde ilgimi çekiyor parça fiyatları kronik sıkıntısı artı ve eksi yönleriyle güncel bilgiler... Takipteyim

Bende kia sorento var ama transporter syncro benimde ilgimi çekiyor parça fiyatları kronik sıkıntısı artı ve eksi yönleriyle güncel bilgiler... Takipteyim
YouTube da sekizsilindir de bu hafta 20 tane transporter syncro garajinda olan bir yayın gösterdi

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri