SUZUKİ SAMURAİ İçin en uygun Lastik Hangisi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan freegraf Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,048

freegraf

uzun aradan sonra bakalım neler olmuş hayatta
Yer
istanbul
Selamlar ve iyi Paylaşım dileklerimden sonra.Sn.Arkadaşlar Yeni aldığım ve elden geçirme aşamasında olduğum( almaya.Niyeti olan herkese Mevlam Hayrlısı ile nasip etsin.)Samurai zibidisinin üstünde 205/75/15 japon TOYO beyaz yazılı olanından.var,var ama dişler yerinde fakat uzun zman kullanılmadığı için ,değişmek şart. Birde genel bir tarama ve samurai icatcılarına bakıldığında Adamlar ekseriyetle 195/80/15 ile piyasaya sürmüşler.Bende bu arkadaş a lastik alırken biraz asfalt biraz arazi ,hatta çamur karda olabilir.düşüncesi ile tabanı geniş yerine daha dar olanını kullanmak isterim.AT.ama hangi AT.yada ST yine Hangi ST:vs.vs.İşte bu aşamada kararar verirken, Siz Değerli Arkadaşların tecrübesi ve Bilgi birikimleri gerekiyor. Hal vaziyet ,bundan ibaret.Söz sizde.Saygı ve sevgilerimle.Sizi dinliyorum.

Etiketler
Ynt: SUZUKİ SAMURAİ İçin en uygun Lastik Hangisi ?

nerde bu işin adamları

Aracın standart lastik ölcülerinde kullanmak her dayim şürüş ekonomisini destekler ben kendi samumda 33inc lastik kullanıyorum sıf arazi için
sizin samuda satandart ölcülerden biraz büyük olarak 29 inc lastik kulanırsanız sıkıntı olamaz 215/75/15 ebatlastik iş görür lakin taban genişler biraz 195/80/15 ebat taban ince oldugundan adaha iyi verim alırsınız tür secimi aracı sıklıkla hanki ortamda kullanacagınızla paralel degişir

Teşekürler Sn.Dursun Usta.Bigileriniz benim için yol gösterçi ve önemlidir.iy çalışmalar.

Ynt: Suzuki Samurai İçin En Uygun Lastik Hangisi ?

sj 410 a uygunmudur bu ebatlar teşekkür ederim vereceniz bilgiler için

Ynt: Suzuki Samurai İçin En Uygun Lastik Hangisi ?

amanos lu' Alıntı:
sj 410 a uygunmudur bu ebatlar teşekkür ederim vereceniz bilgiler için
Uygundur bana göre bende sj413 var 195/80/15 taktım yükseltme yapmadan sıkıntısız kullanıyorum :smiley:

Aracın standart lastik ölcülerinde kullanmak her dayim şürüş ekonomisini destekler ben kendi samumda 33inc lastik kullanıyorum sıf arazi için
sizin samuda satandart ölcülerden biraz büyük olarak 29 inc lastik kulanırsanız sıkıntı olamaz 215/75/15 ebatlastik iş görür lakin taban genişler biraz 195/80/15 ebat taban ince oldugundan adaha iyi verim alırsınız tür secimi aracı sıklıkla hanki ortamda kullanacagınızla paralel degişir
Sıklıkla kamp için arada dağ tepe de dolaşabilegim bir lastik arıyorsam ölçüleri ne olmalı? Teşekkürler.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.