SUZUKİ SAMURAİ HARD TOP

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan surgunefe07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,841

Etiketler
Ynt: SUZUKİ SAMURAİ HARD TOP

üstad fatih beyin ilgili telefonundan ulaşamıyoruz.kişinin detay bilgilerini filan verirseniz belki olaşabiliriz.. size zahmet

Ynt: Suzuki Samurai Hard Top

Bu koskoca ülkede hardtop yapan sadece bir kişi mi var sırf bu yüzden bu arabayı satıcam acayip karamsarlaştım şimdi :( :( :(

Hem yarı fiyatından ucuz hem bana daha şık gelmişti. Ayrıca bu normal fiyatı bence, 2 ay önce Peugeot j9 14+1 kişilik ruhsatlı vizeli yürür durumda minibüs sattım 1650tl araba fiyatına hardtop ?????

1000tl üzerine çıkmam mümkün değil, gerçekten mümkün değil. siz arkadaşları tanıyormusunuz?

Teşekkür ederim ilgine ve yardımına ben bir defa aradım 2000tl fiyat söyledi yinede sağol

Sahibindende var 1500 tl ye adamlar tek yapıyorlar ya bu işi kafasına göre fiyat veriyor herhalde :mad:

Selam arkadaşlar bendeki samurai nin ,bugün son kaporta yoklamaları yapıldı.boyada parelelinde gidiyor.Allahın izni ile bundan sonra ilk iş hardtop mu ne ise Kısaca ve ben kabin diyeyim, onu yapmak istiyorum bunuda Koray yapıyor.yaz sonu 1000 .1250 tl idi ramazandan sonra 1500 tl.yaptı şimdide 2000tl.diyor başkada bir şey demiyor.Bu gün bir daha aradım ve konuştum.2000 de diretiyor.ama birşeyler yapar herhalde ,fazla uzatmadan yaptırmaya karar verdim.Gelgelelim bir ay müddet veriyor.Bendeki durum böyle.Sonraki işler ise makaslara kavis vermek,vede borunun altından üstüne almak.Birde mevcut jantları ters çevirmek istyorum.Fakat bu konuya biraz temkinli davranıyorum.Birde koltukları revize etmek yada samuya uyabilecek başka bir tek kapılı aracın koltuklarını uydurmak vs.uzattım arkadaşlar welhasılı kelam bu konularda bana yol gösterecek arkadaşlar olursa sevinirim.ve yaptıklarımızı palaşalım derim.şimdilik hoşca kalınız.

freegraf' Alıntı:
Selam arkadaşlar bendeki samurai nin ,bugün son kaporta yoklamaları yapıldı.boyada parelelinde gidiyor.Allahın izni ile bundan sonra ilk iş hardtop mu ne ise Kısaca ve ben kabin diyeyim, onu yapmak istiyorum bunuda Koray yapıyor.yaz sonu 1000 .1250 tl idi ramazandan sonra 1500 tl.yaptı şimdide 2000tl.diyor başkada bir şey demiyor.Bu gün bir daha aradım ve konuştum.2000 de diretiyor.ama birşeyler yapar herhalde ,fazla uzatmadan yaptırmaya karar verdim.Gelgelelim bir ay müddet veriyor.Bendeki durum böyle.Sonraki işler ise makaslara kavis vermek,vede borunun altından üstüne almak.Birde mevcut jantları ters çevirmek istyorum.Fakat bu konuya biraz temkinli davranıyorum.Birde koltukları revize etmek yada samuya uyabilecek başka bir tek kapılı aracın koltuklarını uydurmak vs.uzattım arkadaşlar welhasılı kelam bu konularda bana yol gösterecek arkadaşlar olursa sevinirim.ve yaptıklarımızı palaşalım derim.şimdilik hoşca kalınız.
Abi bence 2000 tl çok verilmez yani

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR