Suzuki Jimny Yükseltme Kiti

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arwin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 48
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,472

Etiketler
Ynt: Suzuki Jimny Yükseltme Kiti

Fotoraf882
Fotoraf883

Uygulamasını TOLGA nın aracında yaptık..
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=45315.msg495049#msg495049

bu parçaları aldığımızda serviste ilave parça almamıza gerek varmı? sitede çoğu ilgili konuyu(araç yükseltme)okudum ama cahilliğime verin.

serkan35' Alıntı:
bu parçaları aldığımızda serviste ilave parça almamıza gerek varmı? sitede çoğu ilgili konuyu(araç yükseltme)okudum ama cahilliğime verin.
Yükseltme için başka hiçbir parçaya ihtiyacınız yok.. Yükseltme bittikten sonra sadece önlere rot ayarı yaptırıyorsunuz.

servislede konuşup şubat -mart aylarında alabilirim sanırım şuan ehliyetim yok bide önce tavan a bagaj almam gerekiyo(sizin yaptığınız bagaj çok güzel ama ben sanırım kapalı bagaj alcam)istediğim yollayabilirsiniz sanırım üretimi size ait.

serkan35' Alıntı:
servislede konuşup şubat -mart aylarında alabilirim sanırım şuan ehliyetim yok bide önce tavan a bagaj almam gerekiyo(sizin yaptığınız bagaj çok güzel ama ben sanırım kapalı bagaj alcam)istediğim yollayabilirsiniz sanırım üretimi size ait.
Evet üretimi biz yapıyoruz...

4 adet get 200 tl sudan biraz pahalı olduğunun simgesidir özel olarak herhangi bir tornacıda ölcü aldırıp yaptırsanız 300 liradan aşağa uğraşıcanı sanmıyorum 2 get yaptırıyorsunuz 180 lira fiat veriyorlar

fiyat kesinlikle güzel uygulamada var şahane olmuş araç ben çok beğendim dediğimgibi kısa süre sonra alcam bi terslik olmazsa ...

ahmet bey bunlar 5k vitaraya uyarmı acaba uymazsa elinizde vitara için kit mevcutmu il dışına kargo yapabilirmisiniz

sahin05' Alıntı:
ahmet bey bunlar 5k vitaraya uyarmı acaba uymazsa elinizde vitara için kit mevcutmu il dışına kargo yapabilirmisiniz
Bunlar vitaraya uymaz.Vitara içinde bir takım hazırlıyorum. Aracımdan söküp Olcayto Gezer beye sattığım kitin linki
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=45317.msg494922#msg494922
Bu parçalara ilaveten de iki parça daha arka amortisör uzatması olacak.

sahin05' Alıntı:
tavan sepeti ve yükselmeyi bende istiyorum fiyatları nerelerde acaba
Vitara için yükseltme 9 parça Yükseltme 1.5 inç 350 tl
Tavan sepetinin bağlantısı için aracınızın üzerinde barlar mevcut mu acaba..?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Geri