Suziki Sj 410 1982 Model Alınırmı ?? Yardımlarınızı Bekliyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umityedikardes Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,026

Etiketler
Alınmaz tabi unimog mu ki 1982 model arac alıyorsunuz

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaporta birinci dert , iki motor, 3 SUZUKİ 2017 olsa alınmaz, you tube dan suzuki mi abi yi izlemenizi tavsiye ederim vol 1 2 3 4

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umit Bey,
Alinir neden alinmasin her malin bir alicisi var sonucta. Bende 92 Samurai vardi, cokta zevkli binmistim. Yalniz yedek parca temini konusuna bir bakin once. Ben o siralar (5 sene once) zorlanmistim bazi parcalari bulmakta. Birde aracin kendi durumuna bakin. Nede olsa belirli bir yasin uzerinde. Yinede Suzukiler zevkli araclardir.
Selamlar...

Teşşekkür ederim bursada yaşıyorum parça konusunu bilmiyorum bulunulabılırlık konusunda kapalı kasa araç yaşına göre haliyle yapılamsı gerekneler var fiyat olarakta 9.500 tl derler pazarlık yapılmadan ama hala emin değilim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eski araclarda fiyattan ziyade duruma bakin.
Yedek parca isine bir bakin, o onemli. Ben samurai icin rot kollarini cikmacilarda arayip bulmustum, arka kampana frenleride tornada duzeltip idare etmistik cunku bulamamistim.
Selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR