Site Yönetimi Ile İletişim Kuramıyorum!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyir_defteri Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,877

seyir_defteri

Çadır Kampı
Sn. Gezenbilir.com Site Yöneticisi. Sizlere e-posta yoluyla kullanıcı adımın değiştirilmesinin mümkün olup olmadığını sormuş ve cevaben yardımcı olacağınız şeklinde bir kez cevap almıştım. Ondan sonraki e-postalarımın hiç birine cevap yazmadığınız gibi, olumlu veya olumsuz bir görüş de bildirmediniz. Saygılarımla arz ederim.

Etiketler

ben adminlerin bugüne kadar spamları engellediğini bile görmedim, ondan cevap beklemeyin boşa..
böyle bir site bir şekilde ilerliyor diye düşünüyorum..

ben adminlerin bugüne kadar spamları engellediğini bile görmedim, ondan cevap beklemeyin boşa..
böyle bir site bir şekilde ilerliyor diye düşünüyorum..

Eğer doğruysa, gezenbilir.com internet sitesi kamp ve karavan ya da benzer diğer doğa sporları ile ilgilenenleri sanki başka yerlerde oluşumlar kurmasınlar diye bir şekilde burada toplama taktiğine benziyor. Çünkü kamp karavan konusunda çok ilginç ki başka bir aktif forum sitesi yok. Gerçekten de gezenbilir yönetiminden bir kişi bile buraya bir şey yazmamış. Bu da dediğinizi onaylıyor galiba. Gerçekten çok üzüldüm. Peki bu sahipsizlik durumunu herkes biliyor mu?

Eğer doğruysa, gezenbilir.com internet sitesi kamp ve karavan ya da benzer diğer doğa sporları ile ilgilenenleri sanki başka yerlerde oluşumlar kurmasınlar diye bir şekilde burada toplama taktiğine benziyor. Çünkü kamp karavan konusunda çok ilginç ki başka bir aktif forum sitesi yok. Gerçekten de gezenbilir yönetiminden bir kişi bile buraya bir şey yazmamış. Bu da dediğinizi onaylıyor galiba. Gerçekten çok üzüldüm. Peki bu sahipsizlik durumunu herkes biliyor mu?
:smiley:
herkes biliyor (en azından benim gibi uzun zamandır üye olan ve aktif kullanan) ve kabulleniyor.
tipik yurdum manzarası.....
şu an için alternatifi de yok gibi.

:smiley:
herkes biliyor (en azından benim gibi uzun zamandır üye olan ve aktif kullanan) ve kabulleniyor.
tipik yurdum manzarası.....
şu an için alternatifi de yok gibi.

Siz eski ve aktif üyesiniz anladığım kadarıyla. Peki, bu forum işlerinden anlayan hiç çıkmadı mı bir forum sitesi kurup doğru dürüst kamp karavanla ilgili platform oluşturmak isteyen?

Karavan forumuna doğru dürüst değil yazarak emek veren insanlara haksızlık yapmamak gerekir. Deneyenler oldu elbette. Siz de deneyebilirsiniz. Bu forum kaliteli insanlardan oluşur ve genelde adminlere ihtiyaç duymaz. Arada spam saldırısı olur , biraz zaman geçince düzeltilir. Yine isim değişikliği ve üyelik iptalleri zaman alır çünkü forumun başında bekçi beklemez, gerek de olmaz . Başka da örneği yok sanırım.

Biraz sabır dilerim.

Karavan forumuna doğru dürüst değil yazarak emek veren insanlara haksızlık yapmamak gerekir. Deneyenler oldu elbette. Siz de deneyebilirsiniz. Bu forum kaliteli insanlardan oluşur ve genelde adminlere ihtiyaç duymaz. Arada spam saldırısı olur , biraz zaman geçince düzeltilir. Yine isim değişikliği ve üyelik iptalleri zaman alır çünkü forumun başında bekçi beklemez, gerek de olmaz . Başka da örneği yok sanırım.

Biraz sabır dilerim.

1- Burada bir tek harf katkısı bulunan her kişiye minnettarım. Değil haksızlık etmeyi, böyle düşünmem bile mümkün değil. Benim eleştirim forumdaki değerli üyelere değil, forumun işleyişinedir.
2- Forum sitesi kurulması konusundaki yaklaşımım, buradakileri hiçe saymak şöyle dursun, katkısı olan herkesin faydasına olacağını düşünmemden kaynaklanmaktadır. Amacım forum kurmak değil.
3- Bir ortamın kaliteli insanlardan oluşturduğunun göstergesi, admine ihtiyaçla ölçülemez diye düşünüyorum. Esasen kaliteli üyelerden oluşan bir forum sitesinde admin olmak, sorumluluk ve duyarlılık ister.
4- Admin olmadığımdan ve bu sitenin işleyişini doğal olarak bilmediğimden, beklemenin ne kadar zaman alacağını bildirmek site yönetimine düşer. Ayrıca, forum üyelerinizin bir belirsizlik karşısındaki haklı duyarlılığına bekçi örneği ile cevap vermenin yanlış olduğunu düşünüyorum.
Saygılar...

Gezenbilir Kutsal Bilgi Kaynağımız...
Yılların getirdiği çok yoğun bir bilgi birikimi var.
Üstelik bazılarımız uzun yıllardır Gezenbilirciyiz.
Başka siteler kuruldu ve vaktiyle biz de o sitelerde yazdık.
Hiçbiri GB gibi olamadı.
Admin ilgisizliği, Mod yokluğu gibi konular tartışılabilir.
Ama yeni bir forum kurma gibi fikirler güzel olsa da,
Sonuçta asla buranın bire bir alternatifi olunamadığı için
Böyle düşünceler genelde Sukut-u Hayal ile sonuçlanmaktadır.

Gezenbilir Kutsal Bilgi Kaynağımız...
Yılların getirdiği çok yoğun bir bilgi birikimi var.
Üstelik bazılarımız uzun yıllardır Gezenbilirciyiz.
Başka siteler kuruldu ve vaktiyle biz de o sitelerde yazdık.
Hiçbiri GB gibi olamadı.
Admin ilgisizliği, Mod yokluğu gibi konular tartışılabilir.
Ama yeni bir forum kurma gibi fikirler güzel olsa da,
Sonuçta asla buranın bire bir alternatifi olunamadığı için
Böyle düşünceler genelde Sukut-u Hayal ile sonuçlanmaktadır.

Buradaki bilgi birikimi konusunda zaten kimsenin bir diyeceği yok. Benim bahsettiğim ilgisizlik ve kimse bu konuda ağzını açmıyor. Çünkü genelde kimsenin admin ile bir işi olmuyor. Unutmayalım ki, hangi konuda olursa olsun tekel olmak iyi değildir. Birkaç aktif kamp sitesi olsaydı, bu duyarsızlığı görmezdik. Hepsi bu. Konu gayet net anlaşılmıştır ve bence üzerinde fazla durmaya da gerek yoktur.

Son düzenleme:

Bekçi konusunda haklısınız, aklımda
eli sopalı adminsiz yapamayan forumlar vardı yazarken.

Eli sopalı adminli forumlar dilemenize gerek yok öyle yerlerle işim olmuyor.

Son düzenleme:

İlgisizliğe bazen ben de kızıyorum ama anladığım kadarı ile buradan bir kazançları yok ve herkes işinde gücünde.

S.A
kullanıncı
yildizotoyedekparca giriş yapamamıyorum adres ve ilanlardaki numaralar değişti ya ilanları kaldırın yada telefon numaralarımız değiştirin lütfen
0216 577 83 17
0216 577 83 21
0850 225 68 10

Şafak Mah. Akdeniz Sanayi Sitesi 5029 sokak NO: 91 KEPEZ / ANTALYA
0850 225 68 10

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR