Sinop Şehir Içi Ve Dikmen Kamp Dışı Konaklama Alanları.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tahir81110 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,730

tahir81110

Kamp II
Yer
Kırklareli
Herkese merhaba,

Rahatsız edilemeden aşağıda listesi bulunan yerlerde geceyi geçirdim. Yolu buralara düşen arkadaşlara tavsiye ederim.

1-Sinop şehir içi: Şehir içine giren ana yolu takip edip, tek yönlü çarşı içi yolu bitirdiğiniz meydanda sağa doğru döndüğünüzde sahilde kale surlarının önü gece kalmak için müsait. Sinopspor otoparkının karşısında 2 gece rahatsız edilmeden kaldım. Yürüyerek merkez 5 dakika mesafede, gündüz durumu nasıldır bilmiyorum. Yaz günleri boş yer kalacağını sanmam.

2-Sinop - Samsun Karadeniz Sahil Yolu üzerinde üst geçitli Dikmen sapağında bulunan KGM depolama alanında 2 gece rahatsız edilemeden kaldım, ilk akşam jandarma geldi, kalıp kalmayacağımı sordu. kalacağımı söylediğimde tamam dediler. Manzaraya yürüyerek ulaşabilirsiniz, deniz 5 dakika, Kanlı Çayı yarım dakika.

2-Dikmen yönüne ilerleyip tüneli geçtikten sonra sol tarafta göreceğiniz toprak yoldan Kanlı Çayı'nın kıyısına inmek mümkün burada bir gündüz kaldım, 300-500 m den havlayan bir köpek dışında rahatsız eden olmadı.

Sinop şehir merkezinde park bu aylarda bile problemli, alışveriş yapmak veya dışarıda bir şeyler yemek istediğinizde gerçekten yoruluyorsunuz. Şehir girişinde sağ kolda yol hala bölünmüş yol iken, Yediren isimli ufak yol üstü park alanı olan bir restoran var. Fiyatları makul, pideleri orta lezzette, kebapları başarılı.

Herkese selam ve saygılar.
Tahir Toprak

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR