Silivride Kampa Uygun Yerler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Protn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,196

Protn

Yeni Üye
Öncelikle sitede arama yaptım ve aradığım sonuça ulaşamadım.2arkadaş istanbula yakın olması sebebiyle silivride kamp yapmak istiyoruz.Toplu taşımayla gidebileceğimiz kamp kurabileceğimiz yerler var mı? Daha önce silivri bekirli köyüne bi abi gidiyordu acaba bekirliye nasıl gidilir yardımcı olursanız sevinirim.Ormanlık alan olması daha işimize gelir eğer bildiğiniz başka bi yer varsa lütfen söyleyin.
Saygılar...

Etiketler
Ynt: Silivride Kampa Uygun Yerler

Selam Arkadaşım Bekirli Köyüne ben ve Ekibimiz gidiyoruz ancak malum havalar soğuk yüksek bölge olması itibarı ile ancak illada gitçem diyorsanız yardımcı olurum

Soğuk sıkıntı olacağını sanmıyorum sıkıntı olursa toplu taşımayla gelmek sıkıntı olabilir.O bölgeye toplu taşımayla gelmek için bi bilginiz varsa çok iyi olur.Bişey daha sormak istiyorum bölgede çok insan varmı rahatsız olur muyuz?Birde bölgede kurt falan var mı? .
Cevap için teşekkürler saygılar...

Ya ben para verip çadır kurma olayını hiç sevmiyorum kamp alanı olmazsa yalnız olabileceğim bi yer olursa daha iyi olur.

Yenibosnadan silivri arabalarına bin silivridende çantaköy arabalarıyle çantaköyde göl kenarında sessiz sakin balık bile tutabilecegin yer var git oraya kafanı dinle

Çok teşekkü ederim bi aksilik olmazsa en kısa zamanda dediğiniz yere gideceğim.
Saygılar...

2 hafta önce pazar günü bölgeye gittik ormana iniş yolu biryerden sonra bozuk fakat ortam güzel gündüzleri tabiki gece kalmak için sıkı tertibat lazım odun bol ateş yönünden sıkıntı yok silivriden akören köyü minibüs ile gidebilirsiniz şöför sizi bırakır dönceğiniz zamanı söyleyin köyden de alır telefonunu istersiniz bekirli köyünde kahvede sorun yolu tarif ederler sıkıntı olmaz öyle kurt filan yok çakal sesi belkide domuz patırtısı olur oda düşük ihtimal

Öncelikle cevaplar için teşekkürler.Ben ve bi arkadaşım geçtiğimiz cumartesi pazar günü silivri küçüksinekliye gittik bölge kamp için uygun odun sıkıntısı falan yok ancak daha önceden gelenler tarafından çok kirletilmiş bidahaki sefere bekirli köyüne gitmeyi planlıyoruz başka önerisi olan varsa çok iyi olur.( yalnız ben hayatımda bu kadar vahşi köpeği bir arada görmedim gidecek olanlara dikkat etmelerini söylemem gerek acaba bekirli köyündede bu kadar köpek var mı ?)

Yok köyde varda bizim kamp yaptığmız yerde yok orman içi olduğundan belki koyun sürüsü olur o da çobanları vardır sıkıntı olmaz küçüksineklide güzel ama çok gelen giden olur rahat edemezsiniz ulaşım sorunu olmasa bizim yer tam kampçılık için tabi temiz bırakıcaz öncelikle eskiden çardağımızda vardı yıkıldı gitti sel zamanlarında su sıkıntısı yok çeşme var ayrıca dereden de su temin edersiniz el yüz yıkamaya gezmek içinde iyi orman içleri

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR