Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,028
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 866,685
Bir iki haftadır tomurcuklar büyüyordu. Bu hafta sonu çiçekler başladı. Erkenci bir erik ilk olarak hep bu ağaç ilk çiçeği açıyor. Olgunlaşmasına kalırsa kırmızı erik oluyor ama olgunlaşmadan daha ufacıkken gelen geçen topluyor olgunlaşamıyor. :tired:

Etiketler
Değerli büyüklerim ve sevgili kardeşlerim,

Aranıza yeni katıldım böyle bir başlık görüncede yazmadan geçemedim. Haziran 2019 da çekme karavan almayı planlıyorum burdaki yazıları okuyup bilgi almaya çalışıyorum. İnş bana uygun düzgün birşey bulabilirim. Sağlıcakla kalın hoşça kalın

Değerli büyüklerim ve sevgili kardeşlerim,

Aranıza yeni katıldım böyle bir başlık görüncede yazmadan geçemedim. Haziran 2019 da çekme karavan almayı planlıyorum burdaki yazıları okuyup bilgi almaya çalışıyorum. İnş bana uygun düzgün birşey bulabilirim. Sağlıcakla kalın hoşça kalın
Hoşgeldiniz. Karavanınız şimdiden hayırlı olsun.

Arkadaşlar,
Milli Piyango yeni bir oyun çıkarmış,
Adı Süper PİYANGO,
Her gün yüz bin lira verecekmiş.
Sizin bu konuda görüş ve bilginiz var mı?
Ne düşünürsünüz?

Arkadaşlar,
Milli Piyango yeni bir oyun çıkarmış,
Adı Süper PİYANGO,
Her gün yüz bin lira verecekmiş.
Sizin bu konuda görüş ve bilginiz var mı?
Ne düşünürsünüz?
Şahsi fikrim hocam milli piyango bu ülkede güvenirliğini yitirmiştir.Nadir de olsa yılbaşılarında alırdım, şimdi yüzüne bakmıyorum.

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şahsi fikrim hocam milli piyango bu ülkede güvenirliğini yitirmiştir.Nadir de olsa yılbaşılarında alırdım, şimdi yüzüne bakmıyorum.

Düzenli olarak Milli Piyango, Sayısal Loto, Süper Piyango ve türevlerini oynarım. Belki bir gün bana çıkar belli mi olur? Bir şans satın almak, bir umut fena bir şey mi? Belki benim de bir gün yüz bin liralık bir karavanım olur.

Düzenli olarak Milli Piyango, Sayısal Loto, Süper Piyango ve türevlerini oynarım. Belki bir gün bana çıkar belli mi olur? Bir şans satın almak, bir umut fena bir şey mi? Belki benim de bir gün yüz bin liralık bir karavanım olur.

yücel hocam, bence şans oyunları için ayırdığınız bütçeyi biriktirip yüz bin liralık karavan sahibi olma ihtimali şans oyunlarından ikramiye çıkma ihtimalinden daha yüksek. rakamlar küçük olabilir ama atalarımız damlaya damlaya göl olur demişler :smiley::smiley::smiley::smiley:

Valla ben bu pahalılık ve maaşlarla yüz binlik karavanı ancak şans oyunları sayesinde alabileceğimi düşünüyorum. Ya da şöyle olur, mesela bir ev alırım, on yıl kredi borcunu öderim. On yıl sonra o evi satar karavan alırım. Ancak böyle olabilir. Ev satıp karavan almak mantıksız ama biz mantıksız insanlarız sonuçta...

Dün karavanın biten küçük tüpünü bugün değiştirdim. Bir küçük tüp değişim 25 lira olmuş. Oysa daha geçen sene 18 liraydı yanlış hatırlamıyorsam. Sürekli bir şeyler pahalılanıp duruyor. Yakında normalde yaptığımız zevklerimizi de yapamaz hale gelir miyiz diye korkmuyorum değil.

Pahalılanma değil sayın hocam güncelleme o. Tüik açıkladı bugün ilk 6 ay sadece 5.75 enflasyon varmış.

Geçen hafta hepsiburadadan elektronik aksesuarlar almıştım. 50 liraya aldığım 60 lira, 120 liraya aldığım 140 lira, 80 liraya aldığım 200TL ye çıktı 1 hafta içerisinde. Hadi çok artanda belki yanlışlık vardı ama ortalama % 20 arttı fiyatlar. Acayip birşeyler oluyor.

Süper Piyango ve Milli Piyango'ya devam,
Israrla çıkmıyor efendim.
Çıkmadıkça kaybetmeye devam.
Ama bi tanecik umut alıyoruz sonuçta.
Her gün küçücük bir umut.
Belki bir gün bize de çıkar efendim.

Milli Piyango'nun yeni özelleşmiş sitesi açılmış efendim. İlk Milli Piyango'mu oynadım. Artık küçücük bir umudum var.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri