Satılık Discovery 300 Tdi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BS 12 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,705

BS 12

Ana Kamp
Merhaba, aracımı değiştirmek üzere satıyorum. Aracın bildiğim üçüncü sahibiyim. Araç 282000 kmde. motor oynanmamış, kondisyonu iyi durumda. 2 inç Terriferma yükseltme kiti var, Kazasız, Birkaç örtüş dışında orjinal boyası duruyor, ön arka Çelik tampon, Yan barlar, fabrika çıkışlı çeki demiri, uzaktan kumandalı goliath vinç, goliath 30mm ofsetli saç jantlar ve orjinal jantları da duruyor. Yeni aldım bf goodrich ko2 AT lastikler, döşemeler temiz, Trimi bu yaşa göre baya iyi durumda, cam filmleri var, 25 senelik araç olmasına rağmen kaskolu ve kaskosu devam ettirilebilir.
Düşünen arkadaşlar fiyat için 05306066961 den ulaşabilirler.
6A21F623 4A65 42B1 AB28 4A1E7374924F
B4ABD400 67C4 4BF0 9AF5 F340AC203A8F
10A85C38 1763 47C4 8712 B169E0C16B5E

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR