Satilik Aselsan 4021 Vhf Ve 4011

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKSAKAL92 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,435

AKSAKAL92

ÇANKIRI
Yer
Çankırı
Elimde bulunan cihazları devretmek istiyorum.

1 Ad. Aselsan 4021 vhf. Maykı hoparlörü Araca bağlama aparatı ve Yıldırımlar marka güç kaynağı ile satılıktır.
Amatör frekanslar yüklüdür. fiyatı 500 lira. Kargosu bana ait.

1 Ad. Aselsan 4011 vhf el telsizim satılıktır. Anten şarz aleti şarz tablası hepsi orjinaldir. Bataryasını 1 ay önce 100 liraya sıfır aldım. Amatör frekanslar yüklüdür.
400 lira Kargosu bana ait.

1 adet 4011 anten batarya yok sadece cihaz 200 lira.

İlgilenenlere watsaptan resim atabılırım. yada istedikleri frekansları yukleyp gönderebilrim.

aksakal92@gmail.com

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri