Satılık - 2001 Model VX100

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kakyol Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,160

kakyol

Kamp III
Yer
Antalya
arkadaslar takas aradigimi ilettigim konu basligimi editleyemedigimden yeni konu acmak durumunda kaldim kusura bakmayin lutfen
2001 model 260.000 km Prins Lpg li kazasiz boyasiz degisensiz tum bakimlari yapilmis tek kuruş masrafi yok (master window switch i bile tamir ettirilmemis yenisi ile degistirilmis ariyordum bir ara tamir edilir denmisti ben yenisini aldim taktim) satiliktir linki asagidadir bilginize
plakasi ilanda kapatilmistir isteyene özelden şasi ve plaka verilebilir özelden sorun olacaksa sayet burayada yazabilirim sorun yok benim acimdan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-2001-model-toyota-vx100-kazasiz-boyasiz-degisensiz-88938581/detay/

DSC 0965 Small

DSC 0966 Small

DSC 0970 Small

DSC 0972 Small

DSC 0979 Small

Etiketler

merhaba sayet aramizdan isteyen olursa araci malum sitedeki rakami baz almasin lutfen buraya ozel rakam uygulanacaktir

Kıvanç ;
2003 arıyorsun ama boyle temizini biraz zor bulursun gibime geliyor. Araban çok temiz ve diri duruyor. Senınde ne kadar titiz olduğunu bilirim. Bence bu araba satılmaz. Ama yinede hayırlı satışlar :smiley:

Poseidion' Alıntı:
Kıvanç ;
2003 arıyorsun ama boyle temizini biraz zor bulursun gibime geliyor. Araban çok temiz ve diri duruyor. Senınde ne kadar titiz olduğunu bilirim. Bence bu araba satılmaz. Ama yinede hayırlı satışlar :smiley:
abi biliyorum ilk hedefim takas yapmakti ama verdik ilani bakalim ,dedigin gibi aracim cok temiz umarim takas yapabilecegim temiz birsey duser ;)

Satılık - 2001 Model VX100

kakyol' Alıntı:
arkadaslar takas aradigimi ilettigim konu basligimi editleyemedigimden yeni konu acmak durumunda kaldim kusura bakmayin lutfen
2001 model 260.000 km Prins Lpg li kazasiz boyasiz degisensiz tum bakimlari yapilmis tek kuruş masrafi yok (master window switch i bile tamir ettirilmemis yenisi ile degistirilmis ariyordum bir ara tamir edilir denmisti ben yenisini aldim taktim) satiliktir linki asagidadir bilginize
plakasi ilanda kapatilmistir isteyene özelden şasi ve plaka verilebilir özelden sorun olacaksa sayet burayada yazabilirim sorun yok benim acimdan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-2001-model-toyota-vx100-kazasiz-boyasiz-degisensiz-88938581/detay/
Selamlar
2000-2001 Land Cruiser ariyorum. Yazdiklarinizi okudum. Tek korkum yuksek km si.
Su anda benim de ilanda 2001 Grand Cherokee aracim var ve daha 105.000 de onu bir 2000-2001 LC ile takaslamayi dusunuyorum.
Size de bana da hayirli satislar...!!!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Ynt: Satılık - 2001 Model VX100

merhaba @zilzurna
japonlarda ozelliklede Toyota Land Cruiser larda bu km rakamlarinin hic sorun olmadigini tum toyota camiasindan duyabilirsiniz ;) o yuzden hic korkmaniza gerek yok :smiley: bu arada hayırlı satislar dilerim size de

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri