Samuraim Artık Daha Güçlü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan afacan886 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,028

Etiketler
Ynt: Samuraim Artık Daha Güçlü

şükrü kardeş eskileri 3.91 yenileri ise 5.29 yani 8.43 tamammen ağır devire tekammül ediyor...büyük lastik için bu sart büyük rahatlık hatta sağlamlık diyelim ...

bende petlas nt3 e geçmeyi düşünüyorum ama hız limitinin 50km olması beni endiselendiriyor petlastan net bilgi alamadım birisi uzun yolda balon yapma ihtimali var diyor birisi dubleks takarsan sorun yaşamassın diyor kafam karışık ama lastiğin çoğu mt den daha iyi çalışacağından eminim

Hiz limiti niye 50 km olsun ki bastin mi gidiyor ama ses yapiyor cok mu ses yapiyor dersen extrem lastik kadar degil ama ses yapiyor dis yapisi sebebi ile dubles sampiyer fark etmek o senin secimin birde jantin uyumuna bagli onun haricinde camurda hakkini veriyor uzmuyor sahibini fiyatida uygun zirai araclar icin uretildigi icin tavsiye ederim.balon yapmaz lastik tabani lastik hamuru cok iyi yakindan inceleme imkaniniz varsa bana hak vereceksiniZ

lastiği tanıyorum ama romörk üzerinde sadece petlasçılar aklımı karıştırıyor yoksa benim şu an kullandığım 315x75x16 stt lerden daha hafif(stt ler 25kg geliyor) ,daha dar , daha derin dişli yakıt tasarrufu dahi yapacağını ve daha az kırıcı olacağını düşünüyorum

hüseyin arkadaş kafanı petlascılar karıştırmış karar senin derim ben memnun kaldım senide memnun bırakacaktır...

3-4 ay önce petlas nt3 dubles 12 katlısına ankarada 280 yozgat akdağ madeninde 250 tl fiyat çektiler fiyatları uygun

evet lastiğin fiyatı 250 ila 300 tl arasında değişiyor bayi göre yada nakit göre değişiyor bnede yakın zamanda tekrar sordum birde en az 8.inç olması lazım bu lastiği takabilmek için in olmasıgerekli şık duruyor 10 inçden yukarıda geçmemek lazım lastik dar 10 inç den sonrası yanlara taşıra bilir bu da arazide sıkıntı olur lastiği kestirebiliriz taşlara

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR