Samuraim Artık Daha Güçlü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan afacan886 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,017

afacan886

bizim yeteneğimiz asfaltta değil çamurda yeğen...!
Yer
ordu
arkadaşlar samurai aracıma yeni bir proje basladım aracımın defransiyelerini büyüttüm vede agır dişli oranı kullandım sadece çekiş yaptım bu sayede 35 lastiği rahatlıkla çevirecek vede artık defransiyel arızası vermeyecek ve sizlerle paylaşarak görüşlerinize açıyorum...

CAM01818

CAM01819

CAM01820

CAM01821

Etiketler
Ynt: Samuraim Artık Daha Güçlü

küçük difleri söktük düyük difleri takıyoruz

CAM01822

CAM01823

CAM01828

CAM01826

Kolay gelsin takiptesin iyi iş ve sonuc bekliyoruz.

ön difleri zorda olsa yerine bağladık tadilat gerekli gereğini yaptık oldu şimdi... ;D

CAM01824

CAM01825

CAM01829

bütün keçeler yenilendi yerine takıldı ayriyetten saftlara yeni flaş yapıldı orjinali kadar gerçek oldu tornacı iyi iş çıkardı :D

CAM01831

CAM01841

CAM01842

CAM01844

sıra ön disk fren sistemine geldi bunun için çok zaman gerekliydi 1 günümüzü aldı desem yalan olmaz yeni fren kaliperi için yeni çizim yapılarak şamlon çıktı sonra 10mm saçdan malmeyi lazer de kesilerek çıkan kaliper ayagının montajı başlandı diskleri porya göbeğine geçirmk içinde tornada işlem gördü sonuç ise başarılı ;)

CAM01832

CAM01833

CAM01834

CAM01849

fren kaliperi yerine takılıyor...

CAM01850

CAM01848

CAM01851

bundan sonra ise toparlama işleri kaldı önemli olanları sizlere paylaştım tamamen bitmiş halini de paylaşacağım görsel olarak artık görüş sizin olmuşmudur sizce arkadaşlar ::smiley:

afacan886' Alıntı:
bundan sonra ise toparlama işleri kaldı önemli olanları sizlere paylaştım tamamen bitmiş halini de paylaşacağım görsel olarak artık görüş sizin olmuşmudur sizce arkadaşlar ::smiley:

Daha ne olsun ya :smiley: tebrikler allah kolaylıklar versin tekeriniz düz bassın

teşekkürler arkadaşlar arac bitti şimdi deneme yapıyorum inanın seri arazide kullanıyorum en zor dikleri her zor zolları inanın agır araziye atmaya gerek yok ihtiyaca duymuyorsunuz ben daha önce niye yapmamışım diyorum kendi kendime fark çok büyük eskisiyle kısaylanmayacak kadar fark var ve çok güçlü çok istekli arac 3 vites kafa kaldırıyor gaza yüklendinizde tüm samurai arkadaşalara şidddetle tavsiye ediyorum takın kurtulun..yardımcı olurum her konuda...

wiilys kardeş hemide dana 44 versiyonu ;D

35 lastik çeviregim dedim işte çeviriyorum ;)

CAM01884

CAM01885

CAM01886

CAM01888

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri