Samurai Yedek Parça

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan afacan886 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,011

afacan886

bizim yeteneğimiz asfaltta değil çamurda yeğen...!
Yer
ordu
arkadaşlar elimde samuari 410 ve 413 ait yedek parçalar mevcuttur yardımcı olabilirim bilginize...

Etiketler

Ynt: Samurai Yedek Parça

Vardi sattim bende defransiyel parcalari kaldi elimde

teşekkürler
ben sadece samurai sj 410 1000 cc motor arıyorum
bu konuda bilgisi olup ve yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

beni arara sana yardımcı olurum abi motor konusunda....birde 4 ileri sanımanı var elimde numaram 0542309146

abi defransiyel sattım ama defransiyell istersen daha güçlü defransiyeller ayarlayabilirim...sadece 4 ileri ana sanzımanı var elimde sağlam...samurai konusunda yardımcı olurum her türlü..

Gösterge ve Torpido kısmının olduğu Ön panel varmı acaba

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR