Samurai Arıyorum, Yardımlarını Rica Ederim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan conqueror67 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,499

conqueror67

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,

2004 Model GV ile başlayan offroad yolculuğuma binek araç ihtiyacım nedeniyle kısa bir ara vermiştim, şu an bir tane taksim var ve içindeki offroad sevgisine maliyet, boyut, sorunsuzluk vb, faktörlerle Samurai ile devam etmek istiyorum,

İlanlara bakıyorum düzgün araç nadir, olanda neredeyse Jimmy parası istiyor, bu yüzden etrafınızda bildiğiniz araçlar var ise desteğinizi rica ediyorum,

Samuraileri pek bilmiyorum ama anladığım kadarı ile 1,3 5 ileri 413 ler daha iyiymiş, hedefim bu yönde, ama bildiğim 85 model 1,0 4 ileri araç var, 1,0 motor olması nedeniyle çekincelerim var, bu konu hakkında bilgisi olan varmı aramızda? kullanan, bilen vs,

Aslında hayalim eski bir Samurai yi toplamak, bildiğiniz bu şekilde bir araç varsa da desteğinizi rica ediyorum,

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim,
Saygılarıma

Etiketler

düzgün araçlar neredeyse jimi fiyatına, ama nasıl bir jimi fiyatına? masraf gerektiren...
işin özü basit aslında.

14bine standart bir samurai alıp, 2000-2500tl harcayıp lastik yükseltme, sepet ve spot yapılabilir.
şansınız varsa, bu araç size yürüyende masraf çıkarmaz. çıkarırsa 500-4500 arası masraf yolu var...

14bine ucuz aldığınız aracın maliyeti 16-17 arasında, ek masrafı yoksa... bilya , arazi defransiyel vs arızasında 18-22 arası.... kaybedeceğiniz zaman, ustalarla ve parça bulmakla uğraşacağınız da cabası.

bu sebeple düzgün olan araçlar jimi parasına satılıyor. bu fiyata alınan jimilerde yukarıdaki masrafları istiyor.
sonuçta 100gr un ile çıkacak ekmek sayısı belli

mesajı yeni gördüm satma niyetim var, Aslan ilanı paylaştı mı bilemiyorum, baya zaman da geçmiş,
16-17 ye alınan yapılı araçlarında durumlarını görüyorum zaman zaman, 8kere kaynak görmüş aks milleri dolu...

Araç almadiysaniz hala bende satmayı düşündüğüm 87 samu var uygun fiyata verebilirim
Merhaba arkadaşlar,

2004 Model GV ile başlayan offroad yolculuğuma binek araç ihtiyacım nedeniyle kısa bir ara vermiştim, şu an bir tane taksim var ve içindeki offroad sevgisine maliyet, boyut, sorunsuzluk vb, faktörlerle Samurai ile devam etmek istiyorum,

İlanlara bakıyorum düzgün araç nadir, olanda neredeyse Jimmy parası istiyor, bu yüzden etrafınızda bildiğiniz araçlar var ise desteğinizi rica ediyorum,

Samuraileri pek bilmiyorum ama anladığım kadarı ile 1,3 5 ileri 413 ler daha iyiymiş, hedefim bu yönde, ama bildiğim 85 model 1,0 4 ileri araç var, 1,0 motor olması nedeniyle çekincelerim var, bu konu hakkında bilgisi olan varmı aramızda? kullanan, bilen vs,

Aslında hayalim eski bir Samurai yi toplamak, bildiğiniz bu şekilde bir araç varsa da desteğinizi rica ediyorum,

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim,
Saygılarıma

düzgün araçlar neredeyse jimi fiyatına, ama nasıl bir jimi fiyatına? masraf gerektiren...
işin özü basit aslında.

14bine standart bir samurai alıp, 2000-2500tl harcayıp lastik yükseltme, sepet ve spot yapılabilir.
şansınız varsa, bu araç size yürüyende masraf çıkarmaz. çıkarırsa 500-4500 arası masraf yolu var...

14bine ucuz aldığınız aracın maliyeti 16-17 arasında, ek masrafı yoksa... bilya , arazi defransiyel vs arızasında 18-22 arası.... kaybedeceğiniz zaman, ustalarla ve parça bulmakla uğraşacağınız da cabası.

bu sebeple düzgün olan araçlar jimi parasına satılıyor. bu fiyata alınan jimilerde yukarıdaki masrafları istiyor.

mesajı yeni gördüm satma niyetim var, Aslan ilanı paylaştı mı bilemiyorum, baya zaman da geçmiş,
16-17 ye alınan yapılı araçlarında durumlarını görüyorum zaman zaman, 8kere kaynak görmüş aks milleri dolu...
merhaba ilan paylasilmadi. araciniIn ilani var ise paylasir misiniz?

arac a
Araç almadiysaniz hala bende satmayı düşündüğüm 87 samu var uygun fiyata verebilirim
lmadim
işin özü basit aslında.

mukerrer cevap...

merhaba ilan paylasilmadi. araciniIn ilani var ise paylasir misiniz?

Hocam ilan paylaşılmadı diyorsun ama ilan yayınlanma süresi bitmiş yazıyorsun bana özelden nasıl olacak bu iş?
Paylaşmadıgım ilanın yayınlanma süresinin bitip bitmediğini nereden biliyorsun o zaman
Paylaştıgım ilan sana özelden yazdıgım ve ilan linkini attıgım ilan bu arkadaşın ilanı zaten

hocam once buradan yazdigini gordum. sonra ozel mesajini. bunda bir is yok!!! usenmeden bu msj yazmissin. tebrik ederim seni... seninki kaput akü meselesine donmüs...

IMG 20150715 063144
bu şekilde bi araç

hidrolik direksiyon, uzaktan kumandalı merkezi kiliit , elektrikli camlar, yukseltmeli, arazi lastikli, herşeyi çalışan, sorunsuz ve masrafsız 98 model helezonlu samurai , 20,500tl , tüm yürüyeni söküldü, açıldı, yıpranan ne varsa değiştirildi, alıp gonul rahatlığıyla kullanılabilir. istanbul. lpg var,

P3043360

Sustal anahtar

P3043358

P3043341

P3043337

P3043334

yeni konu açmak istemediğim için buradan yazıyorum.
ben de bu aralar samurai almak istiyorum.
sitede bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz araçlar varsa yazabilir misiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR