Sahil Kamp İstanbul

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan redrack Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,667

redrack

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar;

Aranıza yeni katıldım. Gecen hafta sonu ailecek Sahil kamp İstanbul'a gittik. Şile Sahilköy Köyü Büyük İskele mevkiinde bir tesis. Gerçekten çok memnun kaldık. Her şey mükemmeldi. Doğayla içice denize sıfır mükemmel bir ortamı var. Sitelerinden öğrendiğim kadarıyla orman bakanlığından kiralanan alan üzerine kurmuşlar tesisi. tamamen cam ağaçlarının arasında kamp çadır karavan ve bungalov tarzında konaklama seçenekleri mevcut.

Ayrıca değinmeden edemeyeceğim. fiyatlar ve yemekler gerçekten güzel. İstanbul'da fiyatlar nasıl ise kamp alanında da hemen hemen öyle. üstelik kaliteli ve temiz görünüyordu.

Herkese tavsiye ederim. incelemek isteyenler için http://www.sahilkampistanbul.com/index.html buradan inceleyebilir.

Herkese iyi akşamlar...

Etiketler
Ynt: Sahil Kamp İstanbul

Bir öğün 20 lira..
Gerçekten gereksiz bir alan. Kişibaşı ücret alıyolar. Bilmiyorum doğada bu tarz yerlere para vermek garip geliyor.

Evet ücret alıyorlar ama verdikleri hizmetlerin karşılığında ücret alıyorlar. duş konaklama pilaj vs vs. ve aldıkları ücreti hak ettiklerini düşünüyorum.

redrack' Alıntı:
Evet ücret alıyorlar ama verdikleri hizmetlerin karşılığında ücret alıyorlar. duş konaklama pilaj vs vs. ve aldıkları ücreti hak ettiklerini düşünüyorum.

Siteye reklam yapmaya geldin sanırım. Üye olur olmaz konu açıp ölede güzel böylede güzel.

İki kişi gittin >>Çadır konaklama 40TL + Kahvaltı 37.5 TL + Akşam Minumum 56 TL = 133.5 TL
Üstelik tahtanın üstüne çadır kurdun uyudun.

ben ayni seyi yazicaktim evrim bey :smiley: burdakileri keko zannediyolar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Siteyi uzun zamandır takip ediyorum. Güzel bir tesise gittim herkesinde bundan haberdar olması için üye olup konu açtım. gerçekten sadece reklam olduğunu düşünüyorsanız umarım bir gün yolunuz düşer de gidersiniz. o gün yorumlarınızı gerçekten merak ediyorum...

Yaptiginiz kamp ile ilgili fotograf paylasirsaniz bizde fikir sahibi olalim. Cadir kurduğunuz alan gibi manzara vs. Hakkinda

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraz daha uzun bahsedermisiniz?
Kamp için ne kadar ödediniz,yiyeceginizi kendiniz götürebiliyormusunuz,tuvaletler ücretlimi vb açıkca bahsedin lütfen

rabbit' Alıntı:
Yaptiginiz kamp ile ilgili fotograf paylasirsaniz bizde fikir sahibi olalim. Cadir kurduğunuz alan gibi manzara vs. Hakkinda

Evrim hocam mesajınıza cevap veremiyorum sistem izin vermiyor. Facebook kullanıyorsanız profilinizi mesaj atabilirmisiniz.

sahsi degilde burdan yazsan hepimiz kampo gorsek fikir sahibi olsak daha iyi olmazmi rahmican kardesim

yahu kusura bakma ya :smiley: telefondan okuyorum karisti iyice :smiley: cok kiziyorum abi boyle islere tamam reklamini yap ama adi reklam olsun boyle ucuz islerle hic hos olmuyo ben gittim de cok guzelde felan.burda buna inanicak adam yok zaten,yinede insanlarin belki duser yazidigima die aklindan bile gecirmesi hic hos diil.doru duzgun yaz biz bi yer actik soyle boyle diye lafim yok

Redrack in kamp fotoğraflarini bekliyoruz merakla :smiley:))))
Kabul etmiyor rellam yaptigini.. sanirim suan cadir kuruyor fotograf cekicek..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merak etmeyin resimleri aldığım zaman bol bol eklicem. Malum herkesin telefonu android. değil.

Valla kimseyi biyere zorla götürecek gönderecek halim yok. hani gitmişsiniz gitmemişsiniz karar sizin. hala ısrarcıyım reklam yapmadığıma. resimleri atınca yüzünüzü görmeyi gercekten cok isterdim...

madem gormek istersin ben seni kirmam sen resmi yukle cevreyi cektigin resimleri ben yuzumun halini cekip buraya yukliycem soz :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.