Sabit Karavan Yapımı.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sarmanno Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,962

sarmanno

Yeni Üye
Yer
Istanbul
Arkadaşlar, abiler ve ablalar,

Herkese selamlar.

Forumda oldukça yeniyim.

Esasında motorcuyum ve motorumla seyahat ediyorum sürekli. 99-00 yıllarında çekme karavan ile karavan kampında yaşamışlığım var çocukluğumda karavan tecrubesi olarak.

Sormak istediğim soru şu, olurunu olmazını merak ediyorum.

Bir minibüs aldım. Panelvan, vs. neyse.

Bunun her şeyini ödedim. Sonra bahçeme, ya da evimin önüne ya da herhangi bir yere (şikayet, vs. gibi konuları yok sayıyoruz şu anda) koydum. Trafikten çektirdim. Yani vergiden, muayeneden düşürdüm.

İçini karavan yaptım kendime. Bu şekilde trafiğe çıkmadan, sabit bir şekilde karavan olarak bu trafikten çekilmiş ama bana ait olan aracımı döşeyebilirim değil mi?

Yani mantık olarak ve yasalarla alakalı bildiğim kadarıyla herhangi bir engel gelmiyor aklıma.

Bilgilerinizden yararlanmak isterim.

Saygılar herkese.

su an emekliye ayrilan j9 minibuslerin yarisi kofte kokorec arabasi yarisi da sizin tarif ettiginiz sekilde tarlada bahcede sabit karavan olarak kullaniliyor. dilediginiz araci bu sekilde kullanabilirsiniz.

geçen gün sahibinden de bir ilan vardı. bu şekilde trafikten çekilmiş bir araç. istanbul'da bir otoparkta. "oğlum üniversite öğrencisi o kalıyordu. okul bitti satıyoruz" diyordu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri