Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ates Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11,452
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 297,207

ates

BLACK BULL
Yer
İstanbul / Bostancı
JEEPÇİLERİN MUHABBET KÖŞESİ HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN ..

OnlyinJeep logo

Etiketler

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri...

kasanın arkasına konmak üzere tükkana ufak bir hediye
Pesin veresiyecopy

Henüz arazi aracı alamadım ama landcılar görmesin derim ben

Zaten jeepçilerin kahvesi. Böylece 80 öncesine benzeyen kahve basma ve tarama olaylarına yeni bir boyut gelecek sanırım. Şimdiden çelik yeleklerimizi giyelim. ;D ;D

kahveniz hayırlı olsun bol muhabbetler
tüm 4x4 ler kardeştir çamura batınca kimin çekiceği belli olmazz
tekrardan hayırlı olsun elim boş gelmiyim dedim
tatlı yiyelim tatlı konuşalım[attachment=1]

Baklava 128

Tepsisinden tanıdım Antep baklavası çok teşekkürler.. İki çayy çekk tazesinden... Tekrar hoşgeldiniz.. Kapımız herkese açık.. ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri