Rescueteam 4X4 Aksesuarları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rescueteam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,523

rescueteam

VASİYETİMDİR! ölünce beni jipimle dağlara gömün
Yer
sakarya
arkadaşlar l200 yeni kasanın şnorkelleri elimizde mevcuttur www.4x4rescueteam.com

Etiketler
Ynt: Rescueteam 4X4 Aksesuarları

2006 VE ÜSTÜ L 200 MAGNUM ŞNORKELİ ELİMİZDE MEVCUT www.4x4rescueteam.com

Siteniz fotoğraf açısından güzel ama ürünler açısından sıfır. Hiçbir bilgi yok, güzel modifiye eidlmiş araç resimleri var. gittigidiyor sayfamız açılmış yazıyor ama bulunamıyor. Ürünlere bakmak istiyorsunuz bir paragraf ile hertürlü modifiye parçası bulunur denmiş o kadar. En azından ya gittigidiyor sitesinden ya da sahibinden sitelerinden birinden birkaç rün linki koysanız sizin fiyatlarınızla ilgili biraz fikir edinmiş olur sitenizi ziyaret eden kişiler. O zaman başka ürün fiyatı da sorabilirler.
Ben bu nedenle almayı düşündüğüm ürünlerle ilgili hiçbir şey yapmak istemedim. Sadece fotolara baktım ve bu notu yazmak geldi içimde. Fuardaki standınız güzeldi ama sitenizi beğenmedim. İyi çalışmalar...
Gürkan

bilir kişiliğiniz için teşekkurler urune ve malzemeye ihtiyacınız varsa aramanız yeterli biz yeni bir oluşumuz şu an sahibinden .comda mağaza açılışı yapıldı bu işler internetten önce nasıl oluyordu bilmem biz olmıyanı var demiyoruz turkıyede ilk jlx ve l200 jimny şnorkellerini ürettık ve piyasanın yarının altına satıyoruz tek kusurumuz sanal ortamsa boşverin ihtıyacı olanlar zaten arayıp buluyor saygılarımla

Bilirkişilik derken estağfurullah ne haddime. Ben sizin ilk mesajınıza istinaden sitenize girdikten sonra yazdım bu notumu. Sizleri fuarda gördüm, sonra sitenizi de inceledim. Ama yaptığınız işler, sitenize yansıtılmamış. Sadece iletişim numaraları için var gibi. Sahibinden sitesinde mağazanızın açılmasına sevindim, linkini sitenizde en kısa samanda görmeyi dilerim. Tek kusurunuz sanal ortam ve ne yazık ki bu size gelecek olan telefon sayısını düşürüyor ve her ihtiyacı olan sizi arayıp bulmuyor (örneğin ben ve bir kaç çevremdeki kişi). Daha önce dediğim gibi siteniz görsellik açısından çok güzel ama ürün tanıtımı kısmında zayıf kalmış. saygılarımla

Hayırlı olsun.
sahibinden.com da suzukilerin snorkellerini gördüm, L200 ünkini ne zaman görürüz? Fiyatı ne olacak ?

bugun itibarıyle ılkini çıkarttık yarında 112 umke hızır acilin arama kurtarma aracına takıcaz rakkam montaj hariç 450 tl slm

rescueteam' Alıntı:
bugun itibarıyle ılkini çıkarttık yarında 112 umke hızır acilin arama kurtarma aracına takıcaz rakkam montaj hariç 450 tl Selam
Montaj dahil? Bandırmadayım. İyi bişey söyleyin ;)

cuma gunu gelirseniz ucret almadan aracınıza montaj yaparım rakkamıda özelden atıcam slm bu arada msj geç gördüm

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri