Piyasadan çekilme !!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cicibebeci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,157

cicibebeci

Ana Kamp
Merhaba arkadaşlar

Chevrolet 2015 de Avrupa ve dolayısı ile Türkiye'den çekilme kararı almış duyduğuma göre, bu bilgi ne kadar doğru ve bu çekilen chevrolet sahiplerini nasıl etkiler yorumu olan var mı ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler
Ynt: Piyasadan Çekilme !!

Şuanda tüm bayiler araçları indirimli fiyatlardan alıp zula yaptı ve yüksek fiyattan satmaya hazırlanıyorlar hatta satıyorlar.
Bu ülkede bir sürü arkası kesilen araç markaları oldu. fakat hala piyasada mevcudiyetlerini koruyorlar.
Bu araçların zaten bir çok parçası Opel ile uyumlu ve aynı parçalar. Motorları zaten komple opel.
Böylesine yedek parça stoğuna sahip bir marka için hiç bir sıkıntı olmaz düşüncesindeyim.

Ynt: Piyasadan Çekilme !!

chevrolet piyasadan çekilsede,çekildiği yıldan ihtibaren 10 sene yedek parça hizmeti vermek zorundadır diye biliyorum...
ayrıcada arkadaşın dedigi gibi motor %100 opel,diğer parçalardada%60 opel,sorun olmaz düşüncesindeyim,şahsen bende aveo var,hiç olumsuzluk düşünmedim,bu bilgileri opel bayisinden de teyit ettim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri