Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 335,293
10 Kasm

Büyük önderim, Rahmetlerle, ışıklar içinde uyu.

Dün çekici aracım Güçlü'nün muayenesini yaptırdım. Böylelikle bir yıllık çilemizi çekmiş olduk. Seneye kadar rahatız. Güçlü muayeneden bir kerede geçti. Bir karavan çekicisi bakımlı olmalıdır. Ama karavan çekicisi olmanın da ötesinde Güçlü benim tek aracım ve elim ayağım gibi neredeyse. Bu yüzden onun bakımlarına çok özen gösteriyorum. O da beni üzmüyor.

Şu sıralar pek bir yerlere kıpırdayamıyoruz. Hatırı sayılır bir canlı ders yüküm var. Bu kadar dersi mobil internetle yapmak pek mümkün değil zaten. Bu konuya bir çözüm bulunsa bile ortada korona sorunu var ki evde olmak karavanda olmaya göre epey hijyenik insanlarla temas açısından. Ama bu günler de geçecek ve bir gün tekrar yollara düşeceğiz Pirikamp ile. İnşallah o günler çok uzakta değildir. Herkese Ankara'dan selamlar olsun. Sevgiyle...

Hocam sizlerden haber almak güzel. Belki ev internetinizi de telekomdan değil de mobil operatörlerden alabilirsiniz, o zaman taşınabilir wifi modemle heryerde çok internetiniz olur.
Bu arada Gölbaşı Ankara için sanırım çölde vaha gibi.

Yılbaşı biletleri satışa çıkmış. Hemen biletlerimi alıp yüz milyon lira için hayallerimi kurmaya başladım. Belki de bu yılbaşında zengin olurum. :smiley:)
Ah sevgili hocam..
Piyango olayı artık özelleştirildi.. belki biliyorsunuzdur...artık kimseye çıkmıyor. sistem kendi içinde hile üzerine kurulmuş. sürekli kasa kazanıyor. şinik kafalı mafya eskisi tüpçüye para kazandıracağınıza mobil internet hattınıza GB yükleseydiniz daha iyi olurdu. kısa bir süre dahi olsa özgürce eba derslerinizi yapardınız.

ben hep söylerim. piyango enayi vergisidir. çeyrek enayiler çeyrek bilet alır. tam enayiler tam bilet alır.

Ah sevgili hocam..
Piyango olayı artık özelleştirildi.. belki biliyorsunuzdur...artık kimseye çıkmıyor. sistem kendi içinde hile üzerine kurulmuş. sürekli kasa kazanıyor. şinik kafalı mafya eskisi tüpçüye para kazandıracağınıza mobil internet hattınıza GB yükleseydiniz daha iyi olurdu. kısa bir süre dahi olsa özgürce eba derslerinizi yapardınız.

ben hep söylerim. piyango enayi vergisidir. çeyrek enayiler çeyrek bilet alır. tam enayiler tam bilet alır.
Bunlar sizin görüşleriniz saygı duyarım. Siz de benim zevkime saygı duymalısınız.

Bir gün sonuçta enayinin birine çıkıyor bu piyango. Belki bir gün bana da çıkar. Bu kadarcık bir dikey hareketlilik şansı fena mı? Bence değil. Heyecan güzeldir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR