Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 335,238

Arkadaşlar bugün bir Stephen King romanı daha nihayete erdi. Gencecik bir insanken de onun kitapları beni keyiflendiriyordu şu an yine onunla keyifleniyorum. Bence o bu dönemin büyük yazarlarından bir tanesi.
Stephen King – Kim Bulduysa Onundur…
Kendisi benim ne yazsa okurum gurubu yazarlarımdan bir tanesidir efendim.
Henüz bu lezzete kaşık çalmadıysanız en kısa zamanda bir King kitabıyla başlamalısınız.
Her kitap bir yolculuktur efendim.
Kitaplarla keyiflenmeye devam...

Aşağıdaki tespitin sahibi Livaneli. Bizi Sürükleyen Nehir isimli kitabından.
"Ne yazık ki internet iletişimi, bütün dünyada, hiçbir birikime sahip olmayan, sadece egoya dayanan iddialı tavırlarını kısıtlı cümlelerle fikir diye sunmaya çalışan bir kesim yarattı. Bence bu 'internet cehaleti' devridir. Bilime ve düşünen insana saygının yerle bir edildiği bir ego çatışmaları ortamıdır."

Karavan gl ve ben

Güçlüm ve Pirikamp'ım ve Ben tam takım olarak beraber gösteren bu yeni fotoğrafı çok sevdim. Profil Fotoğrafı yaptım hemen.

Arkadaşlar,
Yüreğimdeki kendi sevgimden başka,
Hiçbir şey ile çıkmadım bu yollara...
Yaş 39 oldu, halen bu yollardayım.
Sevgimden başka hiçbir şeyim yok.
Lazım da değil.

Tkkd20logo
Üyesi olduğum Türkiye Kamp Karavan Derneği hatıra pulu basılmış. Yeni toplantılarımızda edinebilecekmişiz. Çok sevindim buna... Derneğimin hatırası büyük bende. Hatıra pullarına da sahip olmak istiyorum.

Arkadaşlar,
Biz gönlümüzde arkadaşlık, dostluk gibi,
güzel değerleri yaşatıyoruz.
Ve insanlarla biraraya geldiğimizde,
onlara arkadaşlığımız, dostluğumuz gibi
güzel değerlerimizi gösteriyoruz.
Elbette elinde iftira gibi küfür gibi çirkin şeyleri tutanlar da var.
Biz onlardan olmadık. Bize küfür etse dahi,
kimseyi kırmadık.
Biz arkadaşlığımızla dostluğumuzla hatırlanmak istiyoruz.
Bu ömür kötülerin zannettiği kadar uzun değil.
Dünya kötü olmaya değmez.
Bizim kimseyele kötü olmak için,
geçerli bir nedenimiz yok.
İnsanlarla gittik kamp yaptık,
birlikte bir şeyleri paylaştık.
Birlikte ağladık, birlikte güldük
çok da iyi yaptık.
Bir daha olsa hepsini daha iyi,
daha da fazlasını yaparım.
Kimseyle içimde büyüttüğüm
bir meselem yok.
Benim arkamdan şuymuş, buymuş diyenler,
çok ayıp ettiler.
Ortada bir şey olmadığı ortaya çıktı sonuçta.
Bu ayıp kendilerine yeter.
Onlar da kendilerini düzeltmeye çalışmalı,
Önce insan olmalılar.
Bu Dünya gelip geçici.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR