Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 335,249
Oyunlarımı oynadığım oyun köşem. Gördüğünüz gibi simulatör falan yapmıyorum. Ets 2 yi direk bilgisayardan oynuyorum. Ae9f4e1a0fe01b9f816d1bfbb708e472

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar,
Radyo Max 95.8 den güzel şarkılar dinlemece.
Ekmeğimi mayaladım.
Biraz Güçlü ile gezdim geldim.
Bir de bakkala uğradım.
İşte böyle...
Şimdi çayımı içiyorum.
Bu hayat güzel.
Herkese selamlar olsun...

Bu gece de Behzatımı seyrettim.
Bu günlük erken seyrettim.
Belki yarın kampa giderim.
Çok sevdiğim karavanımın yanına.
Çok seviyorum ben karavanımı.
İyi ki onu almışım.
O da beni hiç mahçup etmez.
İyi bir gezenevdir benim karavanım.
Benim yuvam.
Senelerce hayalini kurduğum,
Küçük sığınağım.

Merhaba arkadaşlar,
Bugünden itibaren karavanıma taşınıyorum.
Şu andan itibaren karavanda yaşayacağım.
Şimdilik Ankara'dayım ama karavandayken,
bu değişebilir. Her an şehirdışı da yapabilirim.

Bu sene şehir dışına çıkıp çıkmama konusunda hala kararsızım. Erken kalktığım bazı sabahları hadi diyorum, ne duruyorsun. Çık işte yollar seni bekler. Fakat şehirdışında hastalanma korkusu bana mani oluyor. Galiba bu yazı Ankara'nın kampinglerinde geçireceğim bu gidişle.

Karavanımda olmazsa olmazım, düdüklü tenceremde Tavuk haşlama pişiriyorum bugün. Çok severim çok da sağlıklı bir yemektir Tavuk haşlama...
Ben ilk başta soğan, Havuç ve Patetesleri soyup ekliyorum. Üzerine etleri dizip en üste de kapatana kadar su ilave ediyorum. Sonra düdüklüyü kapatıp kaynadıktan sonra pişirme sübabını kapatım 35-40dk pişiriyorum.
Ortaya çok sevdiğim bir karavan yemeği çıkıveriyor...
Afiyet olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR